banner461
banner195

Uçak Bakımı Ondan Sorulur

Türk Hava Yolları Teknik Bakım Hangarında çalışan Türkiye'nin ilk ve tek bayan uçak iniş takım teknisyeni Nevşehirli genç kızımız Tuğçe Pınarbaşı Kapadokya Yılın Enleri Anadolu Kent Ödülleri zirvesinde ödülünü alırken bu mutluluğu Ailesiyle paylaştı.

24 Şubat 2015 Salı 12:48

banner143
banner134

Türk Hava Yolları Teknik Bakım Hangarında çalışan Türkiye'nin ilk ve tek bayan uçak iniş takım teknisyeni Nevşehirli genç kızımız Tuğçe Pınarbaşı Kapadokya Yılın Enelri Anadolu Kent Ödülleri zirvesinde ödülünü alırken bu mutluluğu Ailesiyle paylaştı.

 Tamir, bakım,onarım deyince akla sadece erkekler gelir. Söz konusu uçakların bakım ve onarımı ise, kadınların bu işi yapabileceğini kimse düşünmez.İşte Türkiyenin ilk ve tek  bayan uçak iniş takım teknisyeni Nevşehirli genç kızımız Tuğçe Pınarbaşı Kapadokya Yılın Enleri Anadolu Kent Ödülleri zirvesinde ödüle layık görüldü. Pınarbaşı'nın heyecan ve mutluluğu gözlerinnden okunuyordu. Pınarbaşı na ödülübü Nevşehir Belediye Başkan Yardımcısı Yusuf Kaya takdim etti.

FİB Haber Merkezi olarak Değerli Nevşehirli hemşehrimiz ve genç kızımız Tuğçe Pınarbaşı yı bu büyük başarısı için kutluyoruz.

Gelin Kanal D Haberlerine konu olan haberimizi birlikte izleyelim...Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
vatandaş - 3 yıl önce
helal olsun bu kızımıza tebrikler ve başarılarının devamını dileriz :)
Avatar
yusuf hoca - 3 yıl önce
helal olsun tuğçe'ye ve ailesine, bu onuru hak ediyorlar, hepimiz gurur duyduk.