banner421
banner461
banner195

Uçhisar imamına sahip çıktı...!

Uçhisar merkez Lütfiye Hatun Camii imamı nın Ürgüp e tayinin çıktığını öğrenen Uçahisar halkı imza kampanyası düzenleyerek İmamlarının kasabalarından gitmelerini istemediklerini belirttiler.

Uçhisar imamına sahip çıktı...!

banner143
banner134

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
ismail - 3 yıl önce
başınıza hayır yağsın emi...
Avatar
Uçhisarlı - 3 yıl önce
birkere ali hoca imam değil müezzindir.ikincisi bu imza toplayıp torpille tayin durdurma yolu açılırsa herkes bu yola başvurur hatta parakarşılığı imza tolama yoluna gidilir.herkes kanuna razı olmalıdır.uçhisarlı çok seviyorsa arkadaş emekli olsun belediyede belirtilen hizmetlet için istihdam etsin
Avatar
halkın adamı - 3 yıl önce
hocalar hep derlerya şeriatın kestiği parmak acımaz,buu kanun ozaman herkez imza toplar yerinde kalr.halk derki akanun kanundur.hocam valla olmuyur kanunlara sygı guy
Avatar
oguz - 3 yıl önce
Gitmesine hep karsiyiz bugun genclerimiz camiye gidiyorsa ali hoca sayesinde hocamizin dukkani sahipsiz. Kalir
Avatar
uçhisar kalesi - 3 yıl önce
uçhisarlı rumuzlu vatandaş kanun diyosun torpil diyosun vırt zırt bişiler yazmışsın ama yazmadığın en önemli şeyde bu çok değerli insanın bizlere 32 yıl kendini adayıp uçhisarla özdeşmesidir..aklını başına al bu insan herkez değil bikere.kaç insan bunun uçhisara yaptığını yapar..eminim sana bile çok faydası ve iyiliği dokunmuştur..böyle kaliteli insanlara lütfen sahip çıkalım..
Avatar
Uçhisar - 3 yıl önce
Sakalın ağarsın
Avatar
ne alaka - 3 yıl önce
Kendi meslektasini sirf uchisarda kalmak için yerinden yurdundan etti.ne zaman dogrulari savunup adaleti bulacagiz bilecegiz hasretle bekliyorum.
Avatar
EL İNSAF... - 3 yıl önce
toplumuzda artik aydin ruhlu hocalara i̇hti̇yaç vardir. ali̇ hocamizda bu ki̇mselerden bi̇ri̇di̇r. hocamizin uçhi̇sarda kalmasi gereki̇r. böyle bi̇r tayi̇ni̇n çikmasi akillara zarar bi̇r uygulamadir.