banner461
banner195

Uçhisar Tarihi Bezirhane'de Perili Bir Ses: Şevval Sam

Türk Müziğinin usta isimlerinden Şevval Sam’ın, Kapadokya bölgesinde kayadan oyma tarihi Bezirhane içerisinde verdiği konser büyük beğeni topladı.

Uçhisar Tarihi Bezirhane'de Perili Bir Ses: Şevval Sam
23 Mart 2015 Pazartesi 12:48

banner143
banner134
Duru sesi ile herkesi kendine hayran bırakan ünlü sanatçı Şevval Sam, 21 Mart akşamı Kapadokya nın önemli merkezlerinden Uçhisar kasabasındaki Argos in Cappadocia’nın kayadan oyma tarihi Bezirhanemuhteşem bir akustik dinletiyle müzikseverlerin karşısında oldu.

Şevval Sam verdiği konserle Kapadokya'yı büyüledi 

Türk sanat müziği, Karadeniz şarkıları, arabesk, Türküler ve son olarak modern ve klasik şarkıları seslendirdiği "Tango" albümü ile müzikseverlerin karşısına çıkan Şevval Sam’ın büyüleyici sesi binlerce yıllık tarihin üzerine sindiği Bezirhane duvarlarında yankılandı.

Zaman zaman davetlilerinde eşlik ettiği konser sonrası sanatçı Şevval Sam gerek Kapadokya ya gerekse konser verdiği mekana aşık olduğunu söyledi.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Merhaba - 3 yıl önce
Şevval Sam gezicidir ak parti düşmanıdır
Avatar
nevsehir - 3 yıl önce
"evlenmeyi düşünmüyorum. evliliğe de inanmıyorum. i̇ki insan birbirini sevdikten sonra buna devletin onay vermesi bana çok saçma geliyor. seven seviyorsa birbirini yeter. tekamül sürecinde olan bir insanın kurala ve ideolojiye, bayrağa hatta dine bile ihtiyacı yok. kendi özüne dönmüş, insan olmanın ne demek olduğunu tanımlayan bir insanın birilerinden onay görmeye ve birilerine sırtına dayamaya ihtiyacı yok"
şevval sam
Avatar
Nevsehirli - 3 yıl önce @Merhaba
bu ülkede akparti karşıtı olanlar vatan hini mi? ne arada böldüler bu ülkeyi yine? 80öcesine döndük yani öylemi? sen ne gerizekalı bir adamsın. böyle bir cümle yazmaya utanmıyormusun?
Avatar
sen utan - 3 yıl önce @Nevsehirli
gezicilerin ne yapmak istediğini neye hizmet ettiklerini biliyormusunda konuşuyorsun nevşehirli. birde adama utanmaz diyorsun. asıl utanmaz sensin.