banner461
banner195

Uçhisarlı Taekwondocular’ın şampiyonluk başarısı

11-16 Ocak 2014 tarihleri arasında Antalya’nın Alanya ilçesinde düzenlenen Gençler Türkiye Taekwondo Şampiyonası’nda iki sıklette Türkiye Şampiyonu olan Uçhisarlı Şeyma Satılmış ve İpek Çidem, Uçhisar Belediye Başkanı Osman Süslü’yü makamında ziyaret etti.

 Uçhisarlı Taekwondocular’ın şampiyonluk başarısı
22 Ocak 2014 Çarşamba 11:07

banner143
banner134

 Uçhisarlı Taekwondocular’ın şampiyonluk başarısı

11-16 Ocak 2014 tarihleri arasında Antalya’nın Alanya ilçesinde düzenlenen Gençler Türkiye Taekwondo Şampiyonası’nda iki sıklette Türkiye Şampiyonu olan Uçhisarlı Şeyma Satılmış ve İpek Çidem, Uçhisar Belediye Başkanı Osman Süslü’yü makamında ziyaret etti.

Gençler Türkiye Taekwondo Şampiyonası’nda 59 Kg. da Türkiye Şampiyonu olan Şeyma Satılmış ve 52 Kg. da Türkiye Şampiyonu olan İpek Çidem Uçhisar’ın gururu oldular. Belediye Başkanı Osman Süslü, Milli Takım ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Taekwondo Antrenörü Recep Işık ve Nevşehir Üniversitesi Öğretim Görevlisi ve Taekwondo Antrenörü Nuray Satılmış’ ı da başarılarından dolayı tebrik etti. Belediye Başkanı Osman Süslü, başarılarından dolayı sporculara ve antrenörlerine altın hediye etti.

Şeyma Satılmış ve İpek Çidem 6-13 Şubat 2014 tarihleri arasında İsveç’te yapılacak Uluslararası İsveç Open (Açık) Taekwondo Şampiyonası’nda ülkemizi temsil etme hakkı kazandılar. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
MURAT DEMİRATAN - 4 yıl önce
başta başarili kizlarimizi olmak üzere özellikle recep beyi kutlar dünya şampiyonasinda başarilar dilerim.