banner461
banner195

Uğur Nevşehirli Gençlerle Sohbeti Çok Seviyor

Türk Eğitim-Sen Nevşehir Şube Başkanı Mustafa Uğur Gülşehir, Derinkuyu, Ürgüp, Hacıbektaş ilçelerinden sonra Acıgöl ve Kozaklı ilçelerinde de sendikal ziyaretleri tamamladı.

Uğur Nevşehirli Gençlerle Sohbeti Çok Seviyor
21 Kasım 2016 Pazartesi 16:05

banner143
banner134
Uğur'un, okul ziyaretlerinin yanı sıra ilçe okullarında eğitimcilerle yaptığı görüşmelerden sonra okullarda eğitim gören gençlerle de sık sık sohbet ederek sendikacılığın yanında eğitimci yanını da ortaya koyarak 'Mustafa Hoca' farkını hissettiriyor.
 
Okulların açılmasıyla birlikte başta il merkezi olmak üzere tüm ilçelerde hafta içi her gün sendikal ziyaret gerçekleştiren Mustafa Uğur ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri Gülşehir, Derinkuyu, Ürgüp ve Hacıbektaş ilçelerindeki tüm okulların ardından Acıgöl ve Kozaklı ilçelerindeki tüm okulları da ziyaret ederek adeta sendikacılığın nasıl yapılacağını gözler önüne seriyor.
 
Ziyaretlerde Türk Eğitim-Sen Nevşehir Şubesi'nin faaliyet ve etkinlikleri olmak üzere Türk Eğitim-Sen Genel Merkezi'nin yürüttüğü ilkeli, onurlu, kararlı ve aktif sendikacılık hakkında eğitim çalışanlarını bilgilendiren Uğur ve yönetim kurulu üyeleri, Kozaklı ilçesindeki okulların binalarında ciddi tadilat ihtiyacı olduğunu gözlemlerken, okul donanım malzemelerindeki eksiklikler konusunda da eğitimcilerden ciddi geri dönüşler olduğunu vurguladı.
 
Uğur, okullarda kendisine aktarılan söz konusu sıkıntılar hakkında iyileştirme ve gerekli çalışmaların başlaması için İl Milli Eğitim Müdürü Murat Demir ile hafta içi görüşeceğini de eğitimcilere aktardı.

 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.