banner461
banner195

Uğur'dan Özel İnsanlara ziyaret

Türk Eğitim-Sen Nevşehir Şube Başkanı Mustafa Uğur, Nevşehir Belediyesi Özel İnsanlar Eğitim Merkezi'nde eğitim gören engelli öğrencileri ziyaret ederek karanfil hediye etti.

Uğur'dan Özel İnsanlara ziyaret
19 Ocak 2015 Pazartesi 16:32

banner143
banner134

 -UĞUR'DAN ÖZEL İNSANLARA ZİYARET

Türk Eğitim-Sen Nevşehir Şube Başkanı Mustafa Uğur, Nevşehir Belediyesi Özel İnsanlar Eğitim Merkezi'nde eğitim gören engelli öğrencileri ziyaret ederek karanfil hediye etti.

Özel İnsanlar Eğitim Merkezi ziyaretinde konuşan Mustafa Uğur; "Bir toplumun gelişmişliği engelli vatandaşlarına verdiği önemle ölçülebilmektedir. Biz Türk Eğitim-Sen Nevşehir Şubesi olarak yıllardır Nevşehir'de engelli çocuklarımız ve engelli yetişkinlerimiz için her türlü sosyal projelere destek verirken aynı zamanda da onların mutluluğunu sağlayabilmek için de elimizi taşın altına koyuyoruz. Engelli kardeşlerimizi, bir çiçek bahçesi olarak tanımlayabileceğimiz Türkiye'nin kırmızı karanfilleri olarak görmekteyiz" dedi.

Engelli öğrencileri sınıflarında ziyaret ederek karanfil hediye eden Mustafa Uğur, üstlerine düşen her türlü görevde sorumluluktan asla kaçmayacaklarını belirterek engelli öğrencilerin ailelerine de karanfil takdim etti.

Nevşehir Belediyesi tarafından geçtiğimiz yıl zihinsel engellilerin okuma-yazma öğrenmesi ve çeşitli aktivitelerle zamanı değerlendirilmesi tarafından hizmete kazandırılan merkezde her yaştan engelli bulunduğunu belirten Özel İnsanlar Eğitim Merkezi Müdürü, tüm engellilerin zihinsel ve sosyal gelişimlerine katkıda bulunmanın yanı sıra engelli olmanın getirdiği psiko-sosyal sorunların üstesinden gelinmesi ve onların toplumla entegre olabilmelerine yardımcı olunması amacıyla hizmet verdiklerini belirtti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
ocaklı yusuf - 3 yıl önce
Seni vekil seçip nevşehirin en özel adamı yapmakta bizim boynumuzun borcu başkanım
Avatar
HAKAN ÖĞRETMEN - 3 yıl önce
sizi vekillimiz olarak görmek tek dileğimiz.
Avatar
Salandalı - 3 yıl önce
bu seçim bizim partimizde vekil çıkaracak inşallah sayende gururumuzsun
Avatar
VATANDAŞ - 3 yıl önce
nevvşehi̇r e de mustafa uğur gi̇bi̇ bi̇r mi̇llet veki̇li̇ gerek mevcut 3 mi̇llet veki̇li̇ var nevşehi̇r de ne kadar duruyolar bi̇r de vatandaşi firçaliyorlar bey deği̇l sayin veki̇li̇m di̇yeceksi̇n di̇ye mustafa bey seni̇ destekli̇yoruz yolun bahtin açık olsun