banner461
banner195

Uluer, Nevşehir Belediye Başkan Adayı mı?

Yaklaşan yerel seçimler öncesinde aday arayışlarını sürdüren Büyük Birlik Partisinde ön çıkan en önemli isim il başkanı A. Yavuz Uluer.

Uluer, Nevşehir Belediye Başkan Adayı mı?
11 Ekim 2013 Cuma 10:43

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Yaklaşan yerel seçimler öncesinde aday arayışlarını sürdüren Büyük Birlik Partisinde ön çıkan en önemli isim il başkanı A. Yavuz Uluer.

Geçtiğimiz günlerde Nevşehir kamuoyunun yakından tanıdığı, seçmenin büyük bir gönül ferahlığı içerisinde oyunu verebileceği, esnaf bir ismi Nevşehir belediye başkanlığına aday göstereceklerini vurgulayan Büyük Birlik Partisi İl Başkanı A. Yavuz Uluer’in bizzat kendisinin Belediye başkanlığına aday olabileceği belirtiliyor.

Kurban bayramı sonrasında konuya ilişkin açıklamalarda bulunması beklenen Büyük Birlik Partisi İl Başkanı A. Yavuz Uluer’in bu sıralar kendisine yakın çevrelerle adaylığı konusunda istişare de bulunduğu bildiriliyor.

Nevşehir merkez belediye başkanlığı konusunda şu ana kadar isim vermekten kaçındığı gözlenen Büyük Birlik Partisi İl Başkanı A. Yavuz Uluer’in belediye başkanlığı adaylığı ile il merkezindeki oyunu artırmasının hedeflendiği ifade ediliyor. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
bırakın - 5 yıl önce
yavuz bey bırakın bu işleri bırakın başkalarının ekmeğine yağ sürmeyi alacağınız taş çatlasın 250 oy oda bir mahalleye muhtar olmaya yetmez