banner461
banner195

Umreciler Ürgüp'te Dualarla Uğurlandı

Ürgüp’ten Umre ibadetlerini ifa etmek üzere kutsal topraklara gitmek için Kutlu bir yolculuğa çıkan Umre kafileleri, Ürgüp Müftülüğü önünde düzenlenen ve Ürgüp Müftüsü A. Muhammed Çınar’ında katıldığı uğurlama programıyla kutsal topraklara uğurlandılar.

Umreciler Ürgüp'te Dualarla Uğurlandı
24 Şubat 2014 Pazartesi 09:06

banner143
banner134

 Ürgüp’ten  Umre ibadetlerini ifa etmek üzere kutsal topraklara gitmek için Kutlu bir yolculuğa çıkan Umre kafileleri, Ürgüp Müftülüğü önünde  düzenlenen ve Ürgüp Müftüsü A. Muhammed Çınar’ında  katıldığı uğurlama programıyla kutsal topraklara uğurlandılar.

Okunan Kur'an-ı Kerim tilaveti ile başlayan program, Ürgüp Müftüsü A. Muhammed Çınar’ın konuşmalarının ardından Ürgüp Müftülüğünde  görev yapan din görevlisinin icra ettiği ilahi dinletisi ile devam etti.

Ürgüp Müftüsü A. Muhammed Çınar "Kutsal Umre yolculuğunun çok müstesna bir yolculuk olduğunu hatırlatarak, bütün umre yolcularının bu bilinçte hareket etmelerini, ülkemiz ve bütün Müslümanlar için dua isteyerek tamamladı.

Kutsal umre yolculuğuna çıkan 43 Ürgüp’lü Umreci ailelerinin ve yakınlarının katıldığı programın sonunda, gerçekleştirilen vedalaşma esnasında ise duygu dolu anlar yaşandı.

Haber:Şerif Taşer


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.