banner461
banner195

Üniversite İsminin Değiştirilmesine Nevşehir'de Vatandaş Ne Dedi

FİB Haber Merkezi Sokak Röportajları başlıyor.İşte ilk konumuz: Demokratikleşme paketinde yer alan "Nevşehir Üniversitesi'nin adının Hacı Bekaşi Veli Üniversitesi şeklinde değiştirilmesine Nevşehirli vatandaşlarımız bakın neler söylediler..."

01 Ekim 2013 Salı 18:01

banner143
banner134

 İşte Nevşehirli vatandaşlarımızın alınan kararla ilgili düşünceleri FİB Haber Merkezi Sokak Röportajları...

Nevşehir'in en çok takip edilen  internet Gazetesi FİB Haber.Com Sokak röportajlarıyla halkın nabzını tutmaya devam ediyor...


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
ALİ RIZA SEMERCİ - 5 yıl önce
sayın başbakanımızdan şunu beklerdim. hacıbektaş ilçemize yeni bir üniversite kursun onun adınıda hacıbektaşi veli üniversitesi yapmasını canı gönülden beklerdim. neden nevşehirin 2 üniversitesi olmasın isim değişti artık ünüversitemiz türkiyenin örnek öniversitesi olsun tüm fakülteler açınsın biraz hazineden kaynak aktarırsa çok sevinirim.
Avatar
VATANDAŞ - 5 yıl önce
şimdi millet haci bektaşi̇ veli̇ deni̇nce sadece alevi̇leri̇n şahsina münhasir bi̇r şey olarak düşünüyor fakat o mübarek evli̇ya allah dostu h.bektaşi̇ veli̇ bi̇zi̇m i̇çi̇n bi̇er önder allah yolunun yolcusu bi̇r şahsi̇yetti̇r. ama şi̇mdi̇ki̇ alevi̇ler maalesef o mübarek zaatin kemi̇kleri̇ni̇ sizlatacak i̇şler yapiyorlar.
Avatar
murat aksahin - 5 yıl önce
Nevsehirin adinida deistirin ozaman arkadas nevsehir olarak bi universtemiz ismiyle kalmayacakmi..oyununuzu gidin baska yerde oynayin
Avatar
murat kalkanci - 5 yıl önce
Ulkenin geldigi son durum malesaf budur.ALEVIlerin oy?unu alabilmek icin unv ismi deyistiriliyor peki. Biz CUMHURIYET cocuklarinin oyunu alabilmek icin ne yapacaksiniz???
Avatar
güler - 5 yıl önce @ALİ RIZA SEMERCİ
doğru bir karar başbakanımıza teşekür ederim hacıbektaşı veli ismi koyduğu için