banner421
banner461
banner195

Üniversite İsminin Değiştirilmesine Nevşehir'de Vatandaş Ne Dedi

FİB Haber Merkezi Sokak Röportajları başlıyor.İşte ilk konumuz: Demokratikleşme paketinde yer alan "Nevşehir Üniversitesi'nin adının Hacı Bekaşi Veli Üniversitesi şeklinde değiştirilmesine Nevşehirli vatandaşlarımız bakın neler söylediler..."


banner143
banner134


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
ALİ RIZA SEMERCİ - 4 yıl önce
sayın başbakanımızdan şunu beklerdim. hacıbektaş ilçemize yeni bir üniversite kursun onun adınıda hacıbektaşi veli üniversitesi yapmasını canı gönülden beklerdim. neden nevşehirin 2 üniversitesi olmasın isim değişti artık ünüversitemiz türkiyenin örnek öniversitesi olsun tüm fakülteler açınsın biraz hazineden kaynak aktarırsa çok sevinirim.
Avatar
VATANDAŞ - 4 yıl önce
şimdi millet haci bektaşi̇ veli̇ deni̇nce sadece alevi̇leri̇n şahsina münhasir bi̇r şey olarak düşünüyor fakat o mübarek evli̇ya allah dostu h.bektaşi̇ veli̇ bi̇zi̇m i̇çi̇n bi̇er önder allah yolunun yolcusu bi̇r şahsi̇yetti̇r. ama şi̇mdi̇ki̇ alevi̇ler maalesef o mübarek zaatin kemi̇kleri̇ni̇ sizlatacak i̇şler yapiyorlar.
Avatar
murat aksahin - 4 yıl önce
Nevsehirin adinida deistirin ozaman arkadas nevsehir olarak bi universtemiz ismiyle kalmayacakmi..oyununuzu gidin baska yerde oynayin
Avatar
murat kalkanci - 4 yıl önce
Ulkenin geldigi son durum malesaf budur.ALEVIlerin oy?unu alabilmek icin unv ismi deyistiriliyor peki. Biz CUMHURIYET cocuklarinin oyunu alabilmek icin ne yapacaksiniz???
Avatar
güler - 4 yıl önce @ALİ RIZA SEMERCİ
doğru bir karar başbakanımıza teşekür ederim hacıbektaşı veli ismi koyduğu için