banner461
banner195

Üniversite Maçlarını Kendi Sahasında Oynayacak

Nevşehir Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Mustafa Avcı, 3-4 Ekim 2015 tarihlerinde oynanacak müsabakalarla başlayacak olan 1. Amatör Küme futbol ligi müsabakalarında Nevşehir Hacıbektaş Veli Üniversitesi takımının maçlarını kendi sahasında oynayacağını söyledi.

Üniversite Maçlarını Kendi Sahasında Oynayacak
16 Eylül 2015 Çarşamba 15:18

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Mustafa Avcı, 3-4 Ekim 2015 tarihlerinde oynanacak müsabakalarla başlayacak olan 1. Amatör Küme futbol ligi müsabakalarında Nevşehir Hacıbektaş Veli Üniversitesi takımının maçlarını kendi sahasında oynayacağını söyledi.

Söz konusu talebin Üniversite futbol takımı yönetiminden geldiğini ve konuyla ilgili Üniversite Rektörü Prof. Dr. Filiz Kılıç’ın da onayının alındığını ifade eden ASKF Başkanı Mustafa Avcı, yapılan görüşmeler ve alınan onayla birlikte Üniversite futbol takımının 2015-2016 futbol sezonu birinci amatör lig müsabakalarını kendi sahasında oynamasına karar verildiğini söyledi.

Öte yandan il merkezindeki futbol takımları; Çat Belediyesi Gençlik Spor, Türk Telekom Spor, Polis Gücü ve Kapadokya Nevşehir Spor takımlarının ise müsabakalarını il merkezindeki 2 ve 3 nolu çim sahalarında oynayacaklarını da dile getiren ASKF Başkanı Avcı, bu takımların belirli bir plan dahilinde müsabakaların başlayacağı tarihe kadar bu sahalarda antrenmanlarını yapacaklarına da dikkat çekti.Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.