banner421
banner461
banner195

Üniversitemiz Sanat Kulübünden Bahar Etkinlikleri‏

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Sanat Kulübü ‘Bahar Etkinlikleri’ kapsamında bir dizi etkinlik gerçekleştirdi.

Üniversitemiz Sanat Kulübünden Bahar Etkinlikleri‏

banner143
banner134

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Sanat Kulübü ‘Bahar Etkinlikleri’ kapsamında bir dizi etkinlik gerçekleştirdi.

Şiir Dinletisi ‘Işık Telaşları’

Sanat Kulübü üyeleri Esra Yavuz, Nazif Gürkan Kılıç, Derya Karaduman, Birsen Şeker, Yusuf Özcan, Hacer Ulusay, Melek Karabacak ve Gökhan Çakan üniversitemiz Tafana Aşçılık ve İkram Hizmetleri Uygulama Tesisinde ‘Işık Telaşları’ adlı şiir dinletisi düzenledi.

Üniversitemiz öğretim elemanları ve öğrencilerin yanı sıra Nevşehir 2000 Evler Anadolu Lisesi Edebiyat Bölümü öğrencilerinin de katılımıyla gerçekleştirilen etkinlikte katılımcılar keyifli anlar yaşadı.

Huzur Evi Sakinlerini Ziyaret

Sanat Kulübü Nevşehir’in Hacıbektaş İlçesinde bulunan Rıfat Kartal Huzurevi’nde kalan huzur evi sakinlerini ziyaret etti. Ziyarette kulüp üyeleri müzik dinletisi, çay saati ikramları ve sohbetleriyle huzurevi sakinlerine mutlu bir gün yaşattı.

3. Ulusal Alternatif Seramik Pişirim Çalıştayı’na Hazırlık

Sanat Kulübü üyeleri 23-26 Nisan 2015 tarihleri arasında Üniversitemiz ve Uşak Üniversitesi iş birliği ile Üniversitemiz Avanos Seramik Uygulama ve Araştırma Merkezi (ASEM)’in yürüteceği ‘3. Ulusal Alternatif Seramik Pişirim Çalıştayı’ hazırlık çalışmalarına katıldı.

Kulüp üyeleri, çalıştay için yapılan çalışmaları yerinde inceleme fırsatı bulurken çeşitli uygulamalar da gerçekleştirdi.

 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.