banner461
banner195

Üniversitemizden Zemi Vadisinde Saygı Yürüyüşü

Nevşehir Üniversitesi Turizm Fakültesi tarafından Nevşehir’in Göreme Beldesi Zemi Vadisinde arkadaşı ile turistlik amaçlı gezi yaparken uğradığı saldırı sonucu hayatını kaybeden Japon turist Mai Kuriharac için saygı yürüyüşü düzenlendi.

Üniversitemizden Zemi Vadisinde Saygı Yürüyüşü
07 Ekim 2013 Pazartesi 14:16

banner143
banner134

 Üniversitemiz Turizm Fakültesi tarafından hafta sonu Zemi Vadisinde düzenlenen saygı yürüyüşüne;  Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Filiz Kılıç, Turizm Fakültesi Dekan Vekili Prof. Dr. Zeynep Aslan, Turizm Fakültesi akademik personeli ile öğrenciler katıldı.

Yürüyüşe katılan Rektörümüz Prof. Dr. Filiz Kılıç ve beraberindekiler geçtiğimiz ay uğradığı saldırıda hayatını kaybeden Japon turist Mai Kuriharac ve olaydan yaralı olarak kurtulan arkadaşı Hoshie Teramatsu’nun saldırıya uğradığı yere çiçek bırakarak saygı duruşunda bulundu.

Gerçekleşen olayın her kesimi derinden üzdüğünü belirten Rektörümüz Prof. Dr. Kılıç, “Bu üzücü olayda hayatını kaybeden Japon Turist Mai Kuriharac’ı saygıyla anarken, aynı olayda yaralanan Hoshie Teramatsu’ta ise acil şifalar diliyoruz” dedi.Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.