banner177
banner195

Ünlü Sanatçı Yıldızdoğan Ünver’i Ziyaret Etti

Demokrasi Nöbetinde halkla buluşmak ve bir de konser vermek üzere Nevşehir Belediyesi’nin organizasyonu ile Nevşehir’e gelen ünlü sanatçı Mustafa Yıldızdoğan, Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’i ziyaret etti.

Ünlü Sanatçı Yıldızdoğan Ünver’i Ziyaret Etti

banner143
banner134
Sanatçı Mustafa Yıldızdoğan beraberinde Konya Basın Konseyi Başkanı  Mustafa Tatlısu ile birlikte Nevşehir  Belediye Başkanı Hasan Ünver’i, yapımı devam eden Nevşehir Külliyesi’ndeki çalışma ofisinde ziyaret ettiler.
 Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, 15 Temmuz’da birlik ve beraberlik açısından tüm dünyaya önemli mesajlar veren Türk Milleti’nin tüm darbe ve darbecilere karşı ortak bir tavır geliştirdiğini belirtti.
 Diriliş Meydanı’nda partili partisiz her vatandaşın tek bayrak, tek vatan ve tek millet düşüncesinde sımsıkı kenetlendiğini bir kez daha gördüğünü kaydeden Ünver, sabah saatlerine kadar devam eden Demokrasi Nöbeti’ne ‘Türkiyem’  şarkısı ile gönülleri feth eden Mustafa Yıldızdoğan’ın katılımının kendilerini ziyadesiyle memnun ettiğini belirterek sanatçı Yıldızdoğan’a, teşekkür etti.
Ünver, ziyaretin anısına sanatçı Mustafa Yıldızdoğan ile Konya Basın Konseyi Başkanı Mustafa Tatlısu’ya Avanos el sanatları ürünü Hitit Anforası  takdim etti.


 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15
Yükleniyor...

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.