banner461

Ünlüer’den Moral Yemeği

Nevşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Hentbol sporcuları Kayseri de düzenlenen Analig Hentbol müsabakalarında çeyrek finale çıkmaya hak kazandılar. Ayrıca İcik İlköğretim Okulu Hentbol takımı da Okul Sporlarında bu yıl başarılı bir profil çizdi.

Ünlüer’den Moral Yemeği
07 Ocak 2016 Perşembe 14:00

banner143
banner134
 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Hentbol sporcuları Kayseri de düzenlenen Analig Hentbol müsabakalarında çeyrek finale çıkmaya hak kazandılar. Ayrıca İcik İlköğretim Okulu Hentbol takımı da Okul Sporlarında bu yıl başarılı bir profil çizdi.

Nevşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Ünlüer’de hentbolcu sporcuların başarılarını kutlamak ve müsabakalarda sporculara moral olması amacıyla yemekte bir araya geldiler. Sporcularla sohbet ederek ilimize daha güzel başarılarla dönmeleri temennisinde bulunup, sporcularımıza eşofman hediye ederek sporcularımızı tebrik etti.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Ünlüer hentbolun ilimizde gelişmesi için emeklerini esirgemeden her daim çalışan hentbol antrenörü Esra Karaşahin, İcik Beden Eğitimi Öğretmeni Hasan Irmak ve Ortahisar İlköğretim Okulu Öğretmeni Serdar Şimşek’e çalışmalarından ve başarılarından dolayı teşekkür etti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.