banner461
banner195

Ünver, “3. Dönemin Karşılığını Vereceğiz İnşallah”

Nevşehir tarihinde üç dönemdir seçilen belediye başkanı olarak önemli bir imza atmayı başaran ve bugünlerde makamı tebrik ziyaretçileri ile dolup taşan Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, 3. dönemin hakkını vereceklerini dile getirdi.

Ünver,  “3. Dönemin Karşılığını Vereceğiz İnşallah”
14 Nisan 2014 Pazartesi 10:48

banner143
banner134
Belediye Başkanı Hasan Ünver“3. Dönemin Karşılığını Vereceğiz İnşallah”

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir tarihinde üç dönemdir seçilen belediye başkanı olarak önemli bir imza atmayı başaran ve bugünlerde makamı tebrik ziyaretçileri ile dolup taşan Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, 3. dönemin hakkını vereceklerini dile getirdi.

Ziyaretçilerinin kısa ifadelerle “Başkanım Hayırlı Uğurlu Olsun” sözlerinin ardından gerek seçim sürecine ve gerekse seçimin ardından yapacakları çalışmalara ilişkin açıklamalarda bulunan Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, Nevşehir Halkının hem Ak Partiye, Hem de Kendisine gösterdiği teveccühün karşılığını hizmet olarak vereceklerini söyledi.

Seçim sürecinde Türkiye genelinde olay yaşanmayan tek ilin Nevşehir ili olduğuna dikkat çeken Başkan Ünver, Nevşehir halkının seçim esnasında gösterdiği yüksek olgunluğun tüm Ülkeye örnek teşkil ettiğini de dile getirdi.

Huzur içerisinde bir seçim sürecinin ilimizde yaşandığını kaydeden Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, “Seçim esnasında bir tek olay bile yaşanmayan il Nevşehir’di. İnsanımız büyük bir olgunluk içerisinde gidip sandığa oyunu kullandı. Bu açıdan ilimiz Ülkemiz insanına örnek oldu. Biz 10 Yıllık belediye başkanlığımız süresince hiçbir siyasi ayrım yapmadık. İmkanlarımız doğrultusunda tüm insanlarımıza yardımcı olmaya gayret ettik. Siyasi anlayışına, Partisine, kimliğine bakmadık. 3. dönem belediye başkanı seçilmekle Nevşehir tarihine de geçtik. Ama bu büyük bir sorumluluk. Bu sorumluluğun gereksinimlerini yerine getirmek istiyoruz. Onun içinde 3. dönemin karşılığını Nevşehir halkımıza vermek istiyoruz” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
n koç - 4 yıl önce
başkanım ayrımcılık siyasi kimlik yapmadık diyorsun inanayımmı tehditler kimin eseri acaba seninde üstünmü var yoksa,
Avatar
şenel - 4 yıl önce
2010 yılından bu yana yapılması gereken ve geç kalınan işi, sokakların temizliğiyle ilgilenebilir.her yer çöp mahallelerde yeteri kadar çöp konteynerleri olmadığından mahalle sakinleri çöplerini duvar kenarlarına bırakıyor ve hoş bir görüntü olmuyor. hasan beyin öncelikli görevi belediye olarak ilin temizliğidir.