banner461
banner195

Ünver Emekliliğinde Kitap Yazacak

Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, siyasete ve eğer aday olmazsa milletvekilliğine, belediye başkanlığından sonra Nevşehir’de yaşayacağını dile getiriyor.

Ünver Emekliliğinde Kitap Yazacak
13 Mayıs 2015 Çarşamba 13:06

banner143
banner134
 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, siyasete ve eğer aday olmazsa milletvekilliğine, belediye başkanlığından sonra Nevşehir’de yaşayacağını dile getiriyor.

11 Yıllık belediye başkanlığı döneminde Nevşehir’de önemli işlere imza attıklarına dikkat çeken Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, bu dönemde Nevşehir’de kendisini sevmeyen bir kitlenin de bulunduğuna dikkat çeken, “Çok Şükür Beni Sevmeyen Bir Kitlem Var. Zaten herkes beni sevse sorun çıkar” diyor.

Emekliliğinde kitap yazmayı düşündüğünü ifade eden Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, hatırlarını yazacağı kitabında Nevşehir’de bir dönemin iki isminin Annesinin cenazesine gelmesini bekleyipte gelmediğini, eski siyasetçilerden iki ismin kendisini hakkında neden 18 kez mahkemeye suç duyurusunda bulunduğunu anlatacağını da dile getiriyor.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
KONU - 3 yıl önce
konusuda memlekete bastan aşağa parke döşeni̇r olsun
Avatar
TARİH - 3 yıl önce
tari̇h ki̇tabi yazsa daha i̇yi̇ olur.kale etrafindaki̇ dokuyu yok etti̇ni̇z. yikip yeri̇ne fai̇ş fi̇yatlara satilacak evler yapilacaktı ama tutmadı.yıkılmayip restarasyon yapilip belli̇ bölgelere resturant vayilsaydi turi̇zme acilirdi ama maleseff yok etti̇ni̇z.ki̇tapda bu olabi̇li̇r..
Avatar
bedir - 3 yıl önce
daha önce yazdığı ilmi(!) kitaplara yenisini eklesin hatta kendine prof ünvanı verilsin promosyon olarak dağıttığı damat i̇brahim paşa külliyesi adlı apartma eserini de yeniden yazsın