banner461
banner195

Ünver'e Kapadokya MYO Öğrenci Konseyinden Ziyaret

Nevşehir’in Ürgüp ilçesine bağlı Mustafapaşa beldesinde bulunan Kapadokya Meslek Yüksek Okulu Öğrenci Konseyi Başkanı Tolga Arıcı başkanlığındaki öğrencilerden oluşan heyet, Belediye Başkanı Hasan Ünver’i makamında ziyaret etti.

Ünver'e Kapadokya MYO Öğrenci Konseyinden Ziyaret
12 Şubat 2014 Çarşamba 11:49

banner143
banner134

 ÜNVER’E KAPADOKYA MESLEK YÜKSEK OKULU ÖĞRENCİ KONSEYİ YÖNETİCİLERİNDEN ZİYARET

Nevşehir’in Ürgüp ilçesine bağlı Mustafapaşa beldesinde bulunan Kapadokya Meslek Yüksek Okulu Öğrenci Konseyi Başkanı  Tolga Arıcı başkanlığındaki öğrencilerden oluşan heyet, Belediye Başkanı Hasan Ünver’i makamında ziyaret etti.

Öğrencilerin ziyaretinden dolayı sevinç yaşadığını belirten Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, Kapadokya Meslek Yüksek Okulu Öğrenci Konseyi Başkanı  Tolga Arıcı başta olmak üzere konsey üyesi öğrencilere teşekkür etti.

Ünver, eğitimin kalitesinin daha üst noktalara çekilmesi adına ilk, orta, lise ve dengi okullarda bugüne kadar önemli çalışmalar içerisine giren Nevşehir Belediyesi’nin yüksek öğretim alanında da ellerinden gelen tüm çabayı sergilediğini ifade etti.

Kapadokya Meslek Yüksek Okulu Öğrenci Konseyi Başkanı  Tolga Arıcı’ da ,eğitimdeki fiziki gelişmenin sağlanmasının bu yönde önemli bir çaba olduğunu belirtti ve yapılan çalışmalar için Belediye Başkanı Hasan Ünver’e teşekkür etti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Barış Güler Kutucubaşı - 4 yıl önce
üniversite mezunu işsiz gençlere mi iş sağlayacaksin? yoksa yaşli meclis üyelerinin bakan çocuklarina mi ?