banner461
banner195

Ünver'e Seçim Turuna Coşkulu Başladı

Nevşehir Belediye Başkanı ve AK Parti Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, seçim turuna Vatan Şehitleri ve Gazileri Derneği yanındaki Galericiler Sitesi’nden başladı.

Ünver'e Seçim Turuna Coşkulu Başladı
01 Mart 2014 Cumartesi 12:57

banner143
Ünver'e Seçim Turuna Coşkulu Başladı
İlgili Galeriye Git
banner134

 Nevşehir Belediye Başkanı  ve AK Parti Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, seçim turuna Vatan Şehitleri ve Gazileri Derneği yanındaki Galericiler Sitesi’nden başladı. AK Parti Nevşehir Merkez İlçe Başkanı Salih Açıkgöz’ün yanı sıra çok sayıda Belediye Meclis üyesi ve partilinin katıldığı ilk seçim turunda vatandaşlar, Ünver’e büyük ilgi gösterdi.

30 Mart 2014 Pazar günü gerçekleştirilecek mahalli idareler seçimleri öncesi seçim çalışmalarına resmi olarak başlayan Nevşehir Belediye Başkanı  ve AK Parti Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, AK Parti Nevşehir Merkez İlçe Başkanı  Salih Açıkgöz ‘ün yanı sıra belediye meclis adayları ve kalabalık bir partili grup ile geldiği Galericiler Sitesi’nde,  esnaflarca büyük bir ilgi ile karşılandı.

Çok sayıda partili bir grubunda katıldığı ilk seçim turunda vatandaşlarla kısa sohbetlerde yapan Ünver, AK Parti ve kendisine karşı gösterilen ilgiden oldukça memnun olduğunu belirterek “Sizlerin bu sıcakkanlılığı, hizmetlerin bundan sonraki süreçte de devam etmesini ortaya koyuyor.Allah hakkımızda hayırlısını ihsan etsin,tüm duamız bu. Memleketimiz için hayırlısı ne ise o olsun.”dedi.

Nevşehir Belediye Başkanı  ve AK Parti Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver  seçim gezisinin  bundan sonraki süreçte Nevşehir’in değişik bölgelerinde devam edeceği  belirtildi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
AZ KALDI.. - 4 yıl önce
ne kadar gezsende sonun geldi.nevşehirli seni ulukışlaya postalayacak hasan efendi.yanındaki çıkarcılarda seni kurtaramıyacak.ne mutlu nevşehirlilik sevdasına sahip çıkanlara.
Avatar
uzaydan gelen adam - 4 yıl önce
hiç halkın insanı halin var mı şu resme bakın. yazıklar olsun bu şehir seni mi hak ediyor.
Avatar
aslan başkan - 4 yıl önce
meclislere yazdığın adamlar da olmasa yalnızsın başkanım niye bu hale geldin ki sen neyse 30 martta paldır küldür gideceksin inşallah yanında şimdiki 3-5 kişi de olmayacak
Avatar
VATAN - 4 yıl önce
hangi yüzle halkın içindesin sayın başkan seçimden seçime halkın içinde olan başkan istemiyoruz oylarımız desteğimiz halktan hiç kopmayan varola.
Avatar
Sevdalı - 4 yıl önce
Sizler ne çok bilmiş insanlarsınız.
Yanındaki insanlar memleketin saygın insanları kendiside bu memleketin
Evladı.siz MHP liler Nevşehir'de yaşayan yabancı insanlar oy vermeyecekmi bu insanlar sizin bu
Kızmamıza ve karalamanıza ak partiye oy verecektir . Bizde bi daha bi daha diyoruz ve desdekliyeceğiz.
Avatar
game over - 4 yıl önce
Aaaa hasan unver sokakta gezebiliyomus. Yanindaki yalakalarda gun gelcek seninle olmanin bedelini agir ödicek. Game over yani.
Avatar
VATAN MİLLET BAYRAK - 4 yıl önce
alnı sütten ak şerefli onurlu insannn halkın adamı mehmet varol yakışır nevşehirimize gümbür gümbür geliyo inşallahhhhh hakettiğin yerde olacaksın başkanımm
Avatar
SEÇMEN - 4 yıl önce
devam başkanim oylarimiz ak partiye.......