banner461
banner195

Ürgüp 1968 Yeniden Doğdu

Bu Chevrolet marka araç; Ürgüp Tahsin Ağa Halk Kütüphanesinin 1978 yılında kayıtlarına alınan demirbaşı iken,Ürgüp Belediye Başkanı Fahri Yıldız tarafından Kütüphane garajında görülerek, Hurdaya ayrıldığı tespit edildi.

Ürgüp 1968 Yeniden Doğdu
08 Temmuz 2013 Pazartesi 18:49

banner143
banner134
ÜRGÜP 1968 Chevrolet Belediyemize kazandırıldı
Bu Chevrolet marka araç; Ürgüp Tahsin Ağa Halk Kütüphanesinin 1978 yılında kayıtlarına alınan demirbaşı iken,Ürgüp  Belediye Başkanı Fahri Yıldız tarafından Kütüphane garajında görülerek, Hurdaya ayrıldığı tespit edildi.

Ürgüp Belediyesinin yazılı talebi üzerine Milli Emlak Müdürlüğünden Ürgüp Kaymakamı Tuğba Yılmaz'ın oluru ile bakımsız bir halde alınıp, gerekli modifiye işlemleri titizlikle tamamlanarak Kültürel etkinliklerde kullanılmak üzere Ürgüp'ümüze kazandırılmıştır.

Bu çalışma aynı zamanda geçmişe sahip çıkmanın küçük bir örneğidir. Bizim için değeri paha biçilmezdir.
Bu örnek çalışma manevi değerlerin korunması gibi hususlarda ki hassasiyetlerinden dolayı Ürgüp Belediye Başkanı Yıldız ve Kaymakam Yılmaz a teşekkür ediyoruz.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
ürgüp sever - 5 yıl önce
fahri başkana yakışır makam otosu yapsın kendiside eski model zaten
Avatar
Chevrolet - 5 yıl önce
chevrolet marka araba ile manevi değerlerimiz arasında nasıl bir bağ kuruyursunuz? bu çalışma aynı zamanda geçmişe sahip çıkmanın küçük bir örneği diyorsunuz.bizim geçmişimiz,manevi değerlerimiz ve chevrolet.düşündürücü
Avatar
ürgüp - 5 yıl önce
onun ( fahrinin) arabası var güzelmi güzel :)))
Avatar
kerem - 5 yıl önce
yorumlara baktım üzüldüm çok anlamsız kelimeler ifadeye dökülmüş hurda olmaktan çıkarıp ürgüpümüze belediyemize bu araç kazandırıldığı için teşekkür etme yerine dalga geçiyorsunuz.