banner461
banner195

Ürgüp Belediye Başkanı Fahri Yıldız a ziyaret

Nevşehir Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) Nevşehir İl Koordinatörü Murat Asiltürk ve beraberindeki heyet Ürgüp Belediye Başkanı Fahri Yıldız’ı makamında ziyaret ettiler.

Ürgüp Belediye Başkanı Fahri Yıldız a ziyaret
26 Eylül 2012 Çarşamba 19:18

banner143
banner134

 Nevşehir Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK)  Nevşehir İl Koordinatörü Murat Asiltürk  ve beraberindeki heyet Ürgüp Belediye Başkanı Fahri Yıldız’ı makamında ziyaret ettiler.

 

Kendilerini makamında kabul eden Ürgüp Belediye Başkanı Fahri Yıldız’a teşekkürlerini sunan TKDK Nevşehir İl Koordinatörü Murat Asiltürk, Tarımsal ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu hakkında da Başkan Yıldız’a bilgi verdi.  Asiltürk Nevşehir İlinde Desteklenen Yatırım alanları, Yatırım Limitleri ve Destek Oranlarını açıklayarak Ürgüp Belediye Başkanı Fahri Yıldız’dan da bu konuda Belediye’nin desteklerini beklediklerini belirtti. Başkan Yıldız Nevşehir TKDK İl Koordinatörü Murat Asiltürk ve beraberindeki heyete yapmış oldukları ziyaretten dolayı büyük memnuniyet duyduğunu, TKDK’nın yapacağı çalışmalar ve girişimcilere vereceği desteğin büyük yarar ve kazanç sağlayacağından emin olduğunu belirtti. Bu konuda Ürgüp Belediyesi olarak vatandaşların bu hibe desteklerinden haberdar olmaları ve faydalanabilmeleri içinde destek vermeye hazır olduklarını belirtti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.