banner461
banner195

Ürgüp Belediyesi Son Model 4 Araçla Gücüne Güç Kattı

Ürgüp Belediye hizmetlerinde kullanılmak üzere 50 UB 042-043-044-045 plakalı araçlar kurban kesilerek hizmete başladı.

Ürgüp Belediyesi Son Model 4 Araçla Gücüne Güç Kattı
30 Kasım 2015 Pazartesi 17:44

banner143
banner134
Ürgüp Belediye hizmetlerinde kullanılmak üzere 50 UB 042-043-044-045 plakalı araçlar kurban kesilerek hizmete başladı.

Ürgüp Belediyesinin son yaptığı hizmet alım ihale şartlarında bulunan 4 adet araç, ihaleyi alan Expres Kurumsal Hizmetler A.Ş. nin Yönetim Kurulu başkanı Dursun Neiş tarafından Ürgüp Belediye Başkanı Fahri Yıldız'a teslim edildi.

Kurban kesilerek teslim alınan 4 adet sıfır km, son model ford marka aracın Belediye hizmet araçlarından hiç bir farkı olmadığını belirten Başkan Fahri Yıldız, araçların diğer araçlar gibi titizlikle kullanılacağını belirterek yüklenici firmaya teşekkür etti.

Araç teslim töreninde konuşan Başkan Fahri Yıldız, Belediyemizde 3 yıllığına istihdam edilmek üzere hizmet alımı yoluyla alınan işçilerimizin yüklenici firması olan Expres Kurumsal Hizmetler A.Ş. nin 3 yıllık sözleşme dahilinde olan ve Ürgüp belediyesinin  hizmetlerinde kullanılacak son model sıfır km araçlar 3 yıl süreyle belediyemiz emrinde çalışacak olup her türlü hukuki, sigorta, kasko, yedek parça gibi girdiler yüklenici firmaya ait olacaktır. dedi.

Sözleşme süresi bitiminde araöların firmaya iade edileceğini de belirten Yıldız, araçların resmi hizmet aracı niteliğinde olduğunu belirterek, şahısların özel işlerinde kullanılmayacağının altını çizdi.

Başkan Fahri Yıldız, Yeni hizmet araçlarının Ürgüp'e hayırlı olmasını dileyerek, 2023 vizyonumuz ve Cumhuriyetimizin 100. kuruluş yıl dönümüne son hızla hazırlandıklarını, "Altyapısı bitmiş, üst yapısı vatandaşların kullanımına uygun hale getirilmiş bir kent olarak 2023'e hazır bir kent olarak hazırlanmaktaki kararlılığımızı ifade ediyor, Ürgüp ve Ürgüplülerin her şeyin en iyisine layık olduklarını bir kez daha ifade etmek istiyorum. Yeni hizmet araçlarımız hayırlı olsun." dedi.

Dua edilerek kurban kesilmesinin ardından 50 UB 042, 50 UB 043, 50 UB 044 ve 50 UB 045 plakalı beyaz renk son model araçlar hizmete kazandırılmış oldu.Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.