banner461
banner195

Ürgüp Belediyesinin EMİTT Mesaisi Başlıyor

Dünyanın 5. büyük turizm fuarı olan Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarında ( EMITT ), Nevşehir Valiliği - KAPHİB çatısı altında, bölge belediyeleri ile ortaklaşa açılacak olan Kapadokya standında her yıl olduğu gibi bu yıl da 28-31 Ocak 2016 tarihleri arasında Ürgüp belediyesi de yerini alacak.

Ürgüp Belediyesinin EMİTT Mesaisi Başlıyor
27 Ocak 2016 Çarşamba 14:19

banner143
banner134
 NEVŞEHİR(MHA) Dünyanın 5. büyük turizm fuarı olan Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarında ( EMITT ), Nevşehir Valiliği - KAPHİB çatısı altında, bölge belediyeleri ile ortaklaşa açılacak olan Kapadokya standında her yıl olduğu gibi bu yıl da 28-31 Ocak 2016 tarihleri arasında Ürgüp belediyesi de yerini alacak.

Şehirlerin tanıtımına katkı sağlayan EMİTT fuarına her yıl olduğu gibi bu yılda katılıyoruz diyen Ürgüp Belediye Başkanı Fahri Yıldız, “Ürgüp'ün sahip olduğu değerleri ve kültürel özelliklerini fuara gelen insanlara tanıtarak şehrimize gelen turist potansiyelini artırmayı amaçlıyoruz. Standımızda yöresel ürünlerimize, tarihi ve kültürel değerlerimizi tanıtıcı broşür ve Kapadokya'nın sembolü minyatür Üç güzeller peribacalarına yer vereceğiz. Fuarımıza hem Ürgüplüleri hem de memleket hasreti yaşayan hemşehrilerimizi ve diğer misafirlerimizi bekliyoruz” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.