banner461
banner195

Ürgüp Gümrük Müdürlüğünün yeni hizmet binası açıldı

Nevşehir Valisi Abdurrahman Savaş, Nevşehir Milletvekilleri Erdal Feralan ve Murat Göktürk ile Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Müsteşarı Ziya Altunyaldız'ın katılımıyla hafta sonunda Ürgüp Gümrük Müdürlüğü yeni hizmet binasının açılışı yapıldı.

Ürgüp Gümrük Müdürlüğünün yeni hizmet binası açıldı
26 Kasım 2012 Pazartesi 21:13

banner143
Ürgüp Gümrük Müdürlüğünün yeni hizmet binası açıld
İlgili Galeriye Git
banner134

 Nevşehir Valisi Abdurrahman Savaş, Nevşehir Milletvekilleri Erdal Feralan ve Murat Göktürk ile Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Müsteşarı Ziya Altunyaldız'ın katılımıyla Ürgüp Gümrük Müdürlüğü yeni hizmet binasının açılışı yapıldı.

Açılış Öncesi heyet Ürgüp Belediyesinde bir araya geldi. Nevşehir Valisi Savaş ile Bakanlık Müsteşarı Altunyaldız'ı Ürgüp'te Kaymakam Vekili Mustafa Eldivan ile Ürgüp Belediye Başkanı Fahri Yıldız karşıladı.Ürgüp Belediye Başkanı Yıldız, Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Müsteşarı Ziya Altunyaldız'a Ürgüp ziyaretleri anısına el yapımı yağlı boya peribacaları hediye etti.

 

 

Daha sonra heyet Protokol yolundan açılışı yapılacak Ürgüp Belediyesi tarafından sembolik bir rakamla Bakanlığa Tahsis edilen yeni hizmet binasına geçti.

 

Nevşehir Milletvekili Göktürk konuşmasında yeni hizmet binasının açılışında emekleri olanlara teşekkür etti.

Ürgüp Belediye Başkanı Fahri Yıldız'a Belediye Kültür Merkezi üzerinde bulunan mülkiyeti Ürgüp Belediyesine ait olan binanın kiraya verilmesi hususunda gösterdiği yardım ve destek nedeniyle Plaket Takdim edildi.

Ardından Ürgüp Gümrük Müdürlüğünün yeni hizmet binasının açılışı yapıldı.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.