banner461
banner195

Ürgüp Polisi Motorculara göz açtırmıyor

Ürgüp kent merkezinde plakasız ve egzozsuz motosikletler rutin uygulama çerçevesinde polis tarafından toplanmaya devam ediyor.

Ürgüp Polisi Motorculara göz açtırmıyor
22 Ağustos 2013 Perşembe 11:55

banner143
banner134
Ürgüp kent merkezinde plakasız ve egzozsuz motosikletler rutin uygulama çerçevesinde polis tarafından toplanmaya devam ediyor. Trafik kazaları, ses kirliliği ve hırsızlık olaylarının önüne geçilebilmesi için mobilet ve motosikletlerin toplanmaya başlandığını bildiren yetkililer, “Ruhsatı olmayan, tescil yaptırmayan, ehliyeti olmayan, hız yapan, kask takmayan motor sahiplerine defalarca ikazda bulunduk.Plakasız motorları yeni de olsa topluyoruz” dedi.

Motorları toplamaktaki tek amaçlarının eğitimsiz ve ehliyetsiz insanların motor kullanmalarını azaltmak, tescilsiz motorları da kayıt altına almak olduğunu bildiren yetkililer, bunun için sivil ekiplerin de görevlendirildiğine dikkat çekerek, kimse bizim başımıza gelmez diye düşünmesin herkes kurallara uysun uyarısında bulunuldu.

Geçtiğimiz günlerde istiklal caddesindeki motor operasyonunun ardından Ürgüp Polisi dün gece de Turgut Özal İş Merkezi karşısında motor operasyonu düzenledi.

Vatandaşlar ise uygulamadan duyduğu memnuniyeti dile getiriyor.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
haşmetli50 - 5 yıl önce
yapılması gereken budur işte bizim şehir merkezde de yapılmalı ehliyetsiz plakasız ışıksız önlemsiz aşırı egzoz sesi açanlar insanın sabrını zorluyor.