banner461
banner195

Ürgüp'te Başkan Yıldız’ın Koltuğu 23 Nisan’da Çocukların Oldu

Ürgüp Belediye Başkanı Fahri Yıldız, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda koltuğunu geleceğin teminatı çocuklara bıraktı.

Ürgüp'te Başkan Yıldız’ın Koltuğu 23 Nisan’da Çocukların Oldu
23 Nisan 2016 Cumartesi 13:42

banner143
banner134
Ürgüp’teki 23 Nisan kutlamaları kapsamında Atatürk İlkokulu Öğrencileri Başkan Fahri Yıldız’ı makamında ziyaret etti. Başkan Yıldız, öğrencileri “Hoşgeldiniz çocuklar, makamı size hemen teslim ediyorum. Ben de sizin özel kalem müdürünüz olayım” diyerek karşıladı.

Kendi aralarında iş bölümü yapan öğrencilerden Atatürk İlkokulu Öğrencisi İsmet Sağlam Ürgüp Belediye Başkanı oldu. Başkan Yıldız’ın makam koltuğuna oturan İsmet Sağlam , ilk icraatının sokak aralarına spor alanları ve parklar yapmak olacağını açıklayarak “Arkadaşlarım daha rahat oyun oynasınlar istiyorum. Çünkü çocuklar bilgisayar başlarında çok fazla zaman geçiriyorlar” dedi.
İsmet Sağlam , “Çocukların oynayabilecekleri yeşil alanlar ve parklar noktasında Fahri Yıldız'a ürgüplü çocuklar adına teşekkür etti.. ”

Küçük başkanların taleplerini dinleyen Başkan Yıldız, “Gerekli bilgileri aldım” dedi ve öperek bayramlarını kutladığı çocuklara hediyelerde bulundu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.