banner461
banner195

Ürgüp'te tam 53 Çocuk Erkekliğe İlk Adımı Atıyor

Ürgüp Belediyesi'nin bu yıl 9. sunu düzenlediği sünnet etkinliğinde 53 çocuk erkekliğe ilk adımı atıyor.

Ürgüp'te tam 53 Çocuk Erkekliğe İlk Adımı Atıyor
10 Temmuz 2018 Salı 17:13

banner143
banner134

Ürgüp Belediyesi'nin sosyal belediyecilik projeleri kapsamında 9 yıldır hayata geçirdiği sünnet etkinliklerinin 9.su bu yıl yapılıyor.

Ürgüp Devlet Hastanesi Başhekimliği iş birliği ile 53 çocuk, Ürgüp Belediyesinin organizasyonu ile erkekliğe ilk adımı atıyor. 

Ürgüp'ün Avrupa standartlarındaki yeni Devlet Hastanesinde, Başhekim Op. Dr. Sami Bilici tarafından günlük 7 çocuğun operasyonları tamamlanarak taburcu ediliyor.

Çocukları hastanede ziyaret ederek çeşitli hediyeler veren Ürgüp Belediye Başkanı Fahri Yıldız, "Görev süremiz boyunca 500'ün üzerinde çocuğumuzu sünnet ettirdik, bu yıl 53 çocuğumuz erkekliğe ilk adımı atıyor, hayırlı olsun, darısı büyük düğünlerine inşallah." dedi.

Çocukları sünnet olan aileler, Belediye Başkanı Yıldız,'a ve Ürgüp Devlet Hastanesi'nin tüm birimlerine teşekkür ettiklerini belirterek, "Allah devletimizden, belediyemizden, hayırseverlerimizden razı olsun. Herşeyden çok memnunuz" dediler.

Bu yıl 53 çocuğun kıyafetlerinin de yine Ürgüplü İş Adamı Abdulkadir Akdeniz tarafından temin edileceğini vurgulayan Yıldız, "Abdulkadir Akdeniz Abime teşekkür ediyorum. 9 yıldır elimizi cebimize attırmıyor, Çocuklarımızın tüm ihtiyaçlarını tedarik edip gönderiyor. Allah birine bin versin." dedi.

Ürgüp Belediyesinden yapılan açıklamada sünnet şölen ve etkinlik programının, tüm çocukların operasyonlarının tamamlanmasıyla ilerleyen günlerde daha net olarak belli olacağı ifade edildi.

Operasyonu bizzat gerçekleştiren Başhekim Op. Dr. Sami Bilici'yi ziyaret eden Ürgüp Belediye Başkanı Fahri Yıldız, "Yeni hastanemizde böylesine güzel bir organizasyonda iş birliği yaptığınız için şahsınızda tüm hastane personeline teşekkür ederim." dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.