banner461
banner195

Ürgüp Ticaret Odasının Girişimcilik Kursuna 30 Kişi Katıldı

Ürgüp Ticaret ve Sanayi Odası ile Kosgeb Nevşehir Merkez Müdürlüğü arasında imzalanan protokol çerçevesinde açılan Kosgeb girişimcilik kursu sertifika töreni, Ürgüp Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim kurulu Başkanı Ahmet Aydın Kosgeb Nevşehir Müdürü Necati Günaydın ve kursiyerlerin katılımı ile Ürgüp Ticaret ve Sanayi Odası Hizmet Binasında gerçekleştirildi.

Ürgüp Ticaret Odasının Girişimcilik Kursuna 30 Kişi Katıldı
29 Ağustos 2014 Cuma 13:17

banner143
banner134
Ürgüp Ticaret ve Sanayi Odası ile Kosgeb Nevşehir Merkez Müdürlüğü arasında imzalanan protokol çerçevesinde ilçemizde açılan Kosgeb girişimcilik kursu sertifika töreni, Ürgüp Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim kurulu Başkanı Ahmet Aydın  Kosgeb Nevşehir Müdürü Necati Günaydın ve kursiyerlerin katılımı ile Ürgüp Ticaret ve Sanayi Odası Hizmet Binasında gerçekleştirildi.

Açılış konuşmasında Ürgüp Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Aydın açtığımız Kosgeb girişimcilik kursu sayesinde 30 kursiyer kursu tamamlayarak belgelerini almaya hak kazandıklarını girişimcilerin almış oldukları sertifikalar ile açacakları yeni işyerlerinde ilçe ve ülke ekonomisine katkı sağlayacaklarını, Bu kapsamda devletimizin 30.000 TL. Geri ödemesiz hibe ve 70.000 Tl. Kadar düşük faizli kredi imkânına kavuştuklarını belirtti.

Ahmet Aydın Taleplerin tekrar toplanmasının ardından yeni kurslar açacaklarını belirtti. Kursun açılmasında desteklerini esirgemeyen  Sayın Necati Günaydın ve Kosgeb Merkez Müdürlüğüne teşekkür ederek Kursiyerlere hayırlı olmasını diledi.
Kaynak.. Şerif TAŞAR 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.