banner461
banner195

Ürgüp Ülkü Ocağı 3 Aralık Basın Açıklaması

Ürgüp Ülkü Ocağı Başkanı Oytun AKYOL’un 3 Aralık Dünya Engelliler Günü ile ilgili yaptığı yazılı basın açıklaması;

Ürgüp Ülkü Ocağı 3 Aralık Basın Açıklaması
03 Aralık 2013 Salı 11:26

banner143
banner134

 Ürgüp Ülkü Ocağı Başkanı Oytun AKYOL’un 3 Aralık Dünya Engelliler Günü ile ilgili yaptığı yazılı basın açıklaması;

 

Engellilerin sorunlarına dikkat çekmek için 3 Aralık Dünya Engelliler Günü kabul edilmiştir. Her yıl Ülkemiz’de de 3 Aralık’ta çeşitli etkinlikler yapılmaktadır. Ancak temennimiz sadece 3 Aralık’ta değil her zaman engelli vatandaşlarımızın yanında olmamız, sevincini ve üzüntüsünü beraber paylaşmamızdır.

Engelli vatandaşlarımızın dertlerini, sıkıntılarını, isteklerini dinlemek, toplumsal yaşama uyum sağlamalarında yardımcı olmak, hizmet ve çevre koşullarını ulaşabilir hale getirmek için hep birlikte el ele verip çalışmalıyız.

Temennimiz o ki Ülkemizin her yerinde Engelli vatandaşlarımız için hayatı kolaylaştırılacak çalışmalar yapılsın, imkanlar ve olanaklar artsın, engelli vatandaşlarımızın da yaşamdan tat almalarını ve daha sıkı bağlanmaları sağlanılsın.

Ürgüp Ülkü Ocağı olarak her zaman engelli vatandaşlarımızın, yanlarında ve destekçisi olduğumuzun bilinmesini istiyorum.

Bu duygu ve düşüncelerimle bugün yapılacak etkinliklerin ve ziyaretlerin engelli vatandaşlarımızın sorunlarının çözümüne katkıda bulunmasını ve engellerin ortada kalkmasını diliyor, tüm engelli vatandaşlarımızın bu anlamlı gününü canı gönülden kutluyorum.

 

 

Oytun AKYOL

Ürgüp Ülkü Ocağı Başkanı

 

 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
seda - 4 yıl önce
''yarışma düzenlenmişti acaba ne oldu merek ediyorum peribacaları diyarı başlıklı !!!''
Avatar
mehmet armağan - 4 yıl önce
bütün ülkü ocakları ürgüp ülkü ocağını örnek almalı.ürgüpte yaşamadığım halde ürgüp ülkü ocağının faaliyetleri beni şaşırtıyor.maşaallah gençler bir bakıyorsun ankarada bir bakıyorsun sivil toplum örgütü ziyaretleri helal olsun.toplumun ülkü ocaklarına bakış açısını değiştirdiler.yasa dışı olayların takipçisi bir ocak yapısından bilgi,ülke sorunlarına yaklaşı,ilim irfan ocağı haline gelmeleri için çaba gösteren ülkücü geçlerimizin olması herkesin hayrınadır.allah sizden razı olsun.
Avatar
İsmail - 4 yıl önce @seda
yarışma devam ediyor sead hanım. 15 aralık son başvuru tarihi. ürgüp ülkü ocakları'nın resmi sitesinden veya facebook'tan detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.
Avatar
seda - 4 yıl önce @İsmail
ismail bey yine sonucları fib haberden duyurursunuz umarım ..bir arkadasımda katılmıstı tesekurler...
Avatar
İsmail - 4 yıl önce @seda
evet oytun başkan'ın talimatı var. kazananları duyuracağız ve özel bir program yapıp ödülleri orada takdim edeceğiz.