banner461
banner195

Ürgüp Ülkü Ocakları Yağmur Duası’nda

26 Mayıs Pazar günü Ürgüp’ün Akçaören köy halkı tarafından düzenlenen Yağmur Duasına davet edilen Ürgüp Ülkü Ocakları davet’e katılarak köy halkının yanında yer aldı.

Ürgüp Ülkü Ocakları Yağmur Duası’nda
31 Mayıs 2013 Cuma 09:00

banner143
banner134

 Program başlangıcında kılınan namazın ardından yağmur duası yapıldı.

           

Daha sonra programa katılan Ürgüp Ülkü Ocakları Başkanı Oytun AKYOL, Milliyetçi Hareket Partisi Ürgüp İlçe Teşkilat Başkanı Alpaydın EROĞLU ve Ocak mensubu arkadaşlar köy halkı ile birlikte geleneksel yemekten yediler ve köylünün sorunları-istekleri hakkında sohbet ettiler.

 

            AKYOL; burada köy halkı ile birlikte yer almak çok onur ve şeref verici bir durumdur. Bizi davet eden ve yoğun ilgi gösteren Akçaören köy halkına bu güzel misafirperverliklerinden dolayı çok teşekkür ederim. Manevi değerlerimizin yaşatılmasının nedenli önemli olduğunu burada bir kez daha yaşama fırsatı bulduk, minnettarız.

 

            Köy halkı ise, davetleri ile bizleri onurlandıran Ürgüp Ülkü Ocaklarına ve Milliyetçi Hareket Partisi Ürgüp İlçe Teşkilat’ına teşekkürlerimizi sunarız, burada köylünün yanında bulunmaları ve davet’e icap etmeleri, köy halkını çok mutlu etmiştir.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.