banner461
banner195

Ürgüp Uygulama Anasınıfı anneler günü programı düzenledi

Ürgüp Kılıçarslan Mesleki Teknik ve Anadolu Lisesi uygulama anasınıfı tarafından Ürgüp Belediyesi sinema ve kültür merkezinde program düzenlendi

Ürgüp Uygulama Anasınıfı anneler günü programı düzenledi
09 Mayıs 2015 Cumartesi 18:19

banner143
banner134

 Ürgüp Kılıçarslan Mesleki Teknik ve Anadolu Lisesi uygulama anasınıfı tarafından Ürgüp Belediyesi sinema ve kültür merkezinde program düzenlendi.

Programda uygulama anasınıfı hakkında bilgiler veren Mesleki Teknik ve Anadolu Lisesi Müdürü Ahmet Bayram, çocuklarımızın daha rahat edebilmeleri için yapılan yeniliklere değindi. Programın hazırlanmasında emeği olanlara teşekkür ederek sözlerini tamamlayan Bayram, okulda 45 öğrencinin okul öncesi eğitim gördüğünü vurguladı.

Anneler günü münasebetiyle okul öncesi öğrencileri tarafından hazırlanan programın sahnelenmesinin ardından öğrenciler, veliler ve davetliler, öğrenciler tarafından yıl boyunca yapılan faaliyetlerden oluşan sergiyi gezdi.

Programa Ürgüp Belediye Başkan Vekili Mehmet Can Yalçın, Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdürleri, Ak Parti İlçe Başkanı Mustafa Kılıç, MHP İlçe Başkanı Mustafa Öz, CHP İlçe Başkanı Bekir Demir ile veli ve öğrenciler katıldı.

Sergi sonunda düzenlenen kokteyl ile program sona erdi.Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.