banner461
banner195

Ürgüp Zabıtası denetimlerini arttırdı

Ürgüp Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, iş yerlerine yönelik denetimlerini sıklaştırdı.

Ürgüp Zabıtası denetimlerini arttırdı
27 Kasım 2014 Perşembe 21:51

banner143
banner134

 Ürgüp Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, iş yerlerine yönelik denetimlerini sıklaştırdı.

 
Denetimlerde ağırlıklı olarak hijyen koşulları, ruhsat, vergi levhası ve çalışanların temizliği konusunda incelemeler yapıldı. Gıda üretim yasasına uygun hareket etmeyen işyeri ve imalathanelere uyarılarda bulunuldu. 

Gerekli Durumda Yasal İşlem Yapılıyor
 
Vatandaşların sağlıklı, hijyenik bir ortamda, gönül rahatlığıyla alışveriş yapmalarını sağlamak amacında olduğunu belirten yetkililer, üzerlerine düşen sorumlulukları yerine getirme noktasında asla taviz vermeyeceklerini ifade ederek "Denetimlerimiz sırasında esnaflarımızı gördüğümüz eksiklikler konusunda bir kereye mahsus olmak üzere uyarıyoruz. Daha sonraki kontrollerimizde aynı durumla karşılaşmamız halinde gerekli yasal işlemleri yapıyoruz" dedi. 

Denetimlerin devam edeceğini belirten zabıta müdürü Yusuf Çiğdem, vatandaşların da olumsuz bir durumda şikayetlerini 153 no’lu telefona bildirmelerini istedi.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
öğrenci - 3 yıl önce
Mehabalar sayın admin ben nevşehir üniversitesi öğrencisiyim üniversitenin ana kapılarının önündeki yolda doğal gaz çalışması yapıldı ve yol trafiğe kapatıldı otobüsler buradan geçmiyor malesef ana yoldan geçmek zorunda ve ana yolda öğrencileri indiriyorlar büyük tehlike arz ediyor bu konuda bir haber yaparmısınız yol uzun zamandır trafiğe açılmadı bir can gitmeden sayenizde önlem alınsın saygılarımla
Avatar
Peynirci Erhan - 3 yıl önce
hepinizi en güzel bbiçimde öperim.