banner461
banner195

Ürgüplü Motosiklet Grubu Çanakkale'ye Gitti

Merkezi Ürgüp’te bulunan Kapadokya Riders Motosiklet Grubu üyelerinden oluşan aralarında Mustafa Doğru, Mehmet Ali Kavaklı, Emre Eraslan, Mehmet Baş gibi isimlerden oluşan 8 kişilik grup dün sabah çıktıkları Çanakkale’ye bugün itibarıyla ulaştılar.

Ürgüplü Motosiklet Grubu Çanakkale'ye Gitti
15 Mayıs 2015 Cuma 16:43

banner143
banner134
Merkezi Ürgüp’te bulunan Kapadokya Riders Motosiklet Grubu üyelerinden oluşan aralarında Mustafa Doğru, Mehmet Ali Kavaklı, Emre Eraslan, Mehmet Baş gibi isimlerden oluşan 8 kişilik grup dün sabah çıktıkları Çanakkale’ye bugün itibarıyla ulaştılar.

Çanakkale sehitlerimizi anmak, ruhlarina okumak ve Çanakkale’ye Kapadokya olarak bizde varız demek için motorlarını sürdüklerini belirten Mustafa Doğru, Çanakkale zaferinin 100. Yılında sehitlerimizi anma sürüşü adi altinda birincisi duzenlenen "1. Uluslararasi Çanakkale motosiklet festivali" kapsamında, Cappadocia Riders Society olarak; Çanakkale On Sekiz Mart Üniversitesinin "Çanakkale sehitlerimiz icin hedef 1 milyon kitap " kampanyasına da destek vermek amaciyla, kendilerine takdim etmek uzere topladıkları kitapları da yanlarında götürdüklerini ifade etti.

Doğru, kendilerine destek veren, yanlarında olan herkese teşekkür ettiklerini de sözlerine ekledi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.