banner461
banner195

Ürgüplü vatandaşlar Medaş'a tepkili.

Bugün 11-12-2013 tarihinde saat 14:00 -14:45 saatleri arasında yaklaşık 45 dakika habersizce yapılan kesinti Ürgüp'lü vatandaşları evlerinde ve iş yerlerinde esnafı sıkıntıya soktu.

 Ürgüplü vatandaşlar  Medaş'a  tepkili.
11 Aralık 2013 Çarşamba 15:15

banner143
banner134

 Ürgüp Medaş'a vatandaşlar tepkili. Bugün 11-12-2013 tarihinde saat 14:00 -14:45 saatleri arasında yaklaşık 45 dakika habersizce yapılan kesinti Ürgüp'lü vatandaşları evlerinde ve iş yerlerinde esnafı sıkıntıya soktu. Daha önceden herhangi bir bilgi verilmemesi ve Medaş'ın abone merkezinde işlemlerini yapmak için giden vatandaşları bekletmesi büyük tepki topladı. Medaş yetkililerinden bilgi almaya çalışan vatandaşlar kesintinin nedeni hakkında bilgi alamamaları nedeniyle tepkilerini dile getirdiler. Vatandaşlar faturada herhangi bir gecikme olsa hemen elektriğimizi kesiyorlar, şimdi bizde soruyoruz neden haber verilmeden bu karda kışta bizleri zor durumda bırakıyorlar evde çoluğumuzu çocuğumuzu bırakıp geldik, işyerinde işimizi bırakıp buraya geliyoruz, elektriklerimiz kesik işlem yapamıyoruz diyorlar.

İşte mağdur duruma düşen bir vatandaşımız mağduriyetini şöyle dile getirdi;
burdan tüm elektirik magduru esnaf arkadaşlarıma abilerime sesleniyorum arkadaşlar bu ne ya hepmi işoldugu zaman elektirikler kesilir bayramda kesin arife günü kesin yılbaşı kesin anneler günü babalar günü daha sayıyımmı ................ dahada sayarım... yazıklar olsun neden biz kürt degilizde ondanmı ayrıcalıgımız yok yeter artık birdaha benim elektirigim kesilirse şikayetci olacam
.BEN MAGDURUM BENİM MADURİYETİMİ GİDERİN SAYIN YETKİLİLERRRRRRRKaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
kenan - 4 yıl önce
bu kurum eskıden berı kendı baslarına bır eyalet kendı baslarına keserler acarlar bozarlar kalarufor calısmıyor bu soğukta ısın kotusu arabaları kuralsız asırı hızlı kullanırlar bunlara kımse hesap sormuyor yazıklkar olsun.