banner461
banner195

Ürgüpte 960 Kişi Ev Sahibi Olmaya Hazırlanıyor

Nevşehir’de Hacıbektaş ve Gülşehir ilçelerinin ardından TOKİ konutları ile ev sahibi olmaya hazırlanan ilçelerimizden biri de Ürgüp.

Ürgüpte 960 Kişi Ev Sahibi Olmaya Hazırlanıyor
25 Mart 2013 Pazartesi 11:14

banner143
banner134

 Ürgüp Belediyesi Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca gerçekleştirilecek olan konut çalışmasında son aşamaya gelinde. Muhtemelen bu yıl ilkbahar aylarında temeli atılması beklenen Ürgüp TOKİ konutlarıyla ilgili son durumu değerlendiren Belediye Başkanı Fahri Yıldız, ilçe de 960 ailenin daha konut sahibi olmaya hazırlandıklarını dile getirdi.

TOKİ konutları projesinin kendileri açısından da son derece mutluluk verici bir çalışma olduğunu dile getiren Ürgüp Belediye Başkanı Fahri Yıldız, Cumhurbaşkanı, Başbakan ve Maliye Bakanının imzalarının ardından TOKİ konutları için Protokol sürecinin tamamlanmış olunacağını dile getirdi.

Söz konusu konutların yapılması ile Ürgüp’ün yeni bir mahalle daha kazanmış olacağını ve ilçedeki konut sorununun büyük bir oranda çözüme kavuşturulacağını ifade eden Ürgüp Belediye Başkanı Yıldız, “Bu proje diğer birçok projemiz gibi bizleri oldukça heyecanlandırıyor. İlçemizde 960 ailemize sıcak bir yuva kazandıracak olmanın mutluluğu ve gururunu hep birlikte yaşayacağız inşallah” diye konuştu.

Haber:Ali Çamur


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
ürgüplü - 5 yıl önce
başvurular bittimi. yoksa yenimi başlayacak bilgilendirirsen sevinirim
Avatar
Acıgöllü - 5 yıl önce
hacıbektaşa, gülşehire, ürgübe toki konutları yapılıyor, derinkuyuya meslek yüksek okulu açılıyor, bu ilçelerin belediye başkanlarını tebrik ediyorum. helal olsun adamlara. bizim acıgöl belediyesi neden böyle projelerde yok, neden acıgölde toki konutları yapılmıyor? acıgöle neden herhangi bir meslek yüksekokulu açılmıyor? neden acıgölün adliyesi kapatılıyor? acıgölün hastanesi niye kapatıldı? acıgöl organize sanayi bölgesine neden yatırım yapılmıyor? belediye başkanlığı demek yollara renkli parke taş döşemekmidir? önceki dönemlerde muhalefet belediyesi iken gelen hizmetler, şimdi iktidar belediyesi olmasına ragmen neden getirilmiyor? sayın milletvekilleri en çok oyu acıgölden almalarına rağmen neden acıgöl için çaba göstermiyorlar? sonuç olarak suç yine biz acıgöllü vatandaşlarda...
Avatar
halil uğur - 5 yıl önce
inşallah kazanamazsın başkann
Avatar
biz ürgüplüler - 5 yıl önce
toki ev yapar,karayolları yol yapar,özel şirket doğalgazı getirir(öngörülen zaman zarfı içinde)tedaş elektirik direği diker...vs..vs..bunlarla belediye başkanının hele hiiiiiiiç alakası yok.nerde köpek barınağı,nerde ürgüp'ün her girişine yapılacak kapılar...nerde? geleni gideni azarla.nasıl olsa biz başbakanımızı çok severiz sanada oy veririz..
Avatar
ertan erman - 4 yıl önce
önce bir hayvan barınağı yapın yahu ortalıkta dolaşamıyoruz yuh yani her sene daha beter oluyor ürgüp
Avatar
sami papuccu - 3 yıl önce
3.etap ne zaman başlıyacak .bilginize.