banner461
banner195

Ürgüp'te TOKİ ile yeni terminal arasında imar yolu yapım çalışmaları başladı

Ürgüp Belediyesi tarafından yeni terminal alanından TOKİ konutlarının bulunduğu alanda imar yolu harfiyat çalışmaları başladı.

Ürgüp'te TOKİ ile yeni terminal arasında imar yolu yapım çalışmaları başladı
14 Nisan 2015 Salı 23:22

banner143
banner134

 Ürgüp Belediyesi tarafından yeni terminal alanından TOKİ konutlarının bulunduğu alanda imar yolu harfiyat çalışmaları başladı. Belediye tarafından yapılan ihaleye en uygun teklifi vererek ihaleyi alan GÜRLEK Harfiyat tarafından çalışmalar başlatıldı. 1 ay süresi olan işi firma yetkilerinden aldığımız bilgiye göre 15 günde tamamlayarak doğalgazın geçeceği alan hazırlanmış olacak.

Ürgüp Belediyesinden edinilen bilgilere göre: "Tokide hak sahibi olan vatandaşlarımızın, günümüz şartlarına en uygun şekilde yapılan konutlarına temiz enerji sunabilmek için Ürgüp Belediyesi olarak doğalgaz hattı için ön çalışmalar başlatıldı. Mevcutta Hadosan kavşağında bulunan doğalgaz istasyonu ile TOKİ konutları arasında bağlantıyı sağlamak üzere gerekli yol çalışması (Kazı-Dolgu- Sanat yapıları) başlatıldı."

Belediyeden yapılan açıklamada: "Belediyemizin yoğun mesaisi neticesinde mayıs ayı içerisinde çalışmaların tamamlanarak TOKİ konutlarına doğalgaz verilmesi planlanmaktadır" denildi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.