banner461
banner195

Ürgüp'te Yeşilöz - Akçaören - Başdere Köyü Yolları Asfaltlandı

Nevşehir İl Özel İdaresi ekipleri tarafından Ürgüp ilçesine bağlı Yeşilöz, Akçaören ve Başdere köylerini birbirine bağlayan karayolu yol yapım genişletme ve asfaltlama çalışmaları sona erdi.

Ürgüp'te Yeşilöz - Akçaören - Başdere Köyü Yolları Asfaltlandı
26 Ekim 2015 Pazartesi 15:41

banner143
banner134
 Nevşehir İl Özel İdaresi ekipleri tarafından Ürgüp ilçesine bağlı Yeşilöz, Akçaören ve Başdere köylerini birbirine bağlayan karayolu yol yapım genişletme ve asfaltlama çalışmaları sona erdi. Nevşehir İl Özel İdaresi Yol ve Ulaşım Şube Müdürlüğü Yeşilöz köyünden başlayarak Akçaören köyünüde içerisine alarak Başdere köyüne kadar keskin virajlarda yumuşatma, dar kısımlarda genişletme yaparak yolu yeniden asfaltladı. Özel İdare ekipleri Yeşilöz - Akçaören köyü arasında bulunan hayati tehlike arz eden keskin viraj ve rampaları yeniden düzenleyerek genişletme çalışmaları ile birlikte yolun daha güvenilir hale getirilmesi için çalışmalarını hızlı bir şekilde sürdürdü. Yolun tamamen yerleşmesi ile birlikte de yol çizgilerinin çizilerek gerekli uyarı levhalarının tamamlanacağı bilgisi edinildi. Nevşehir İl Özel İdaresi Özellikle kış aylarında vatandaşlarımızın daha sağlıklı ulaşım sağlaması için civarda bulunan diğer köy yolları içinde tespitler yaparak çalışmalarına devam ediyor.

Yeşilöz, Akçaören ve Başdere köylerinde yaşayan vatandaşlar yapılan çalışmaların çok güzel olduğunu tedirgin olmadan daha sağlıklı bir şekilde ulaşımlarını sürdürecekleri için çok memnun olduklarını, yol yapım çalışmalarını başından sonuna kadar destek vererek takip eden Ak Parti Nevşehir Milletvekillerine, Ak Parti Ürgüp İlçe Başkanı Mustafa Kılıç'a, Ak Parti İl Genel Meclis Üyelerine, Nevşehir İl Özel idare Müdürlüğüne ve emeği geçen herkese  teşekkür ettiklerini belirttiler.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.