banner461
banner195

Üst Tura Hangi Takım Çıkacak?

Nevşehir Amatör Spor Kulüpleri federasyonu başkanlığı, Futbol il temsilciliği ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünün koordinesinde ilimizde gerçekleştirilen U-17 Türkiye Şampiyonası grup müsabakalarının son karşılaşmaları 05 Nisan 2015 Pazar günü oynanacak.

 Üst Tura Hangi Takım Çıkacak?
03 Nisan 2015 Cuma 16:56

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Amatör Spor Kulüpleri federasyonu başkanlığı, Futbol il temsilciliği ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünün koordinesinde ilimizde gerçekleştirilen U-17 Türkiye Şampiyonası grup müsabakalarının son karşılaşmaları 05 Nisan 2015 Pazar günü oynanacak.

03 Nisan 2015 Cuma günü başlayan ve günde iki karşılaşmanın oynandığı müsabakaların tertip komitesi toplantısı Gençlik Merkezi toplantı salonunda yapıldı. Toplantıya Nevşehir ASKF Başkanı Mustafa Avcı’nın yanı sıra Futbol İl Temsilcisi M. Tolga Karaca, İl Hakem Kurulu adına Halil Göksu, Gençlik Spor İl Müdürlüğü Şube Müdürü Arslan Uçar ile müsabakalara katılan takımların yöneticileri ve antrenörleri katıldı.

Antalya Muratpaşa Belediyesi, Konya Selçuklu Belediyesi, Kayseri Şeker Spor ile Malatya Kale Gençlerbirliği takımlarının mücadele ettikleri U-17 Türkiye Şampiyonası grup müsabakalarının son maçları 2 ve 3 nolu sahalarda 05 Nisan 2015 Pazar günü Saat 11.00’da oynanacak.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.