banner461
banner195

Üyelerimizin Menfaatleri İçin Buradayız

Nevşehir’de Süt Üreticileri Birliği'nin 2007 yılında kurulduğunu belirten Turhan, kuruluşundan bugüne kadar ilkeli, dürüst, kırmızıçizgilerini daima koruyarak, üyelerinin çıkarları ve menfaatleri doğrultusunda çalıştıklarını ve bundan sonrada aynı anlayışla devam edeceklerini ifade etti.

Üyelerimizin Menfaatleri İçin Buradayız
05 Ekim 2013 Cumartesi 16:11

banner143
banner134

 Bölgedeki hayvancılığı karlı hale getirmek için çalıştıklarını ifade eden Turhan, yaptıkları tüm işlerde birliğin veya yöneticilerin menfaatlerini değil, üyelerinin menfaatlerini hep ön planda tutmaya çalıştıklarını söyledi.

Birliğin kimsenin tekelinde olmadığı gibi kimsenin babasının malı da olmadığını dile getiren Turhan, "Buralar üyelerin malıdır, sizlerin birlikteliği ile oluşmuşlardır ve sadece üyelerine hizmet verecektir. Hiç kimsenin şahsi çıkarları doğrultusunda yürümedi ve bundan sonrada yürümeyecektir. Ama burada sizlere de sorumluluklar düşmektedir. Yılda bir defa yapılan genel kurulumuza mutlaka katılmalısınız, katılmalısınız ki birliğimize sahip çıkmalısınız. Eğer ki hep beraber güzele daha güzele beraberce gitmek istiyorsak bu değerlere sahip çıkmakla olur. Eğer ki sizler sahiplenmezseniz yani meydan kötü niyetli kişilerin eline geçerse ki birliğimizi sizlerin çıkarları için değil kendi çıkarları ve menfaatleri doğrultusunda kullanacaklardır." dedi. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
kaymaklılı - 5 yıl önce
sayın başkan sen başladıgın işlerin hepsinin üstesinden geldin inşaallah belediye sana yakışır çünkü sen biliyoruzki adaleti ve hakkı her mercide savunursun
Avatar
MUSTAFA - 5 yıl önce @ali
kaymaklida sezsiz devrim yapti sen senin yandaş olduğun kişi 5 milyon liralik yatirim yaptim diye övünürken senin beğenmediğin kooperatif 3200 liralik projeye imza atti tabi sizin işinize gelmez çünkü istediğiniz gibi atinizi oynatamazsiniz....durmak yok yola devam paçanizida yirtsaniz geliyor.
Avatar
ali - 5 yıl önce
3-5 inege sahip çıkamadı belediye ye sahip çıkacak güldürmeyin insanı ya