banner461
banner195

Vakit AKP Zihniyetinin Tepesine İnme Vaktidir

Geçtiğimiz hafta sonunda gerçekleştirilen MHP Merkez ilçe kongresinde yeniden göreve seçilen Av. Burak Kalfaoğlu, hem kongreye katılanlara teşekkür etti hem de yaklaşan seçimler öncesinde daha fazla çalışarak Milliyetçi Hareketin il genelinde başarılı olmasını hedeflediklerini dile getirdi.

 Vakit AKP Zihniyetinin Tepesine İnme Vaktidir
30 Aralık 2014 Salı 16:46

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Geçtiğimiz hafta sonunda gerçekleştirilen MHP Merkez ilçe kongresinde yeniden göreve seçilen Av. Burak Kalfaoğlu, hem kongreye katılanlara teşekkür etti hem de yaklaşan seçimler öncesinde daha fazla çalışarak Milliyetçi Hareketin il genelinde başarılı olmasını hedeflediklerini dile getirdi.

Kalfaoğlu, “27 Aralık 2014 tarihinde yapmış olduğumuz Milliyetçi Hareket Partisi Nevşehir Merkez İlçe Olağan Kurultayı tam bir demokrasi şöleni ile yapılmış olup, merkez ilçemizin delegeleri tarafından bu kutlu vazife tarafımıza tekrar tevdi edilmiştir. Omzumuza yüklenen sorumluluk daha da artmış bizden beklenen umut yükselmiştir. Bundan bir dönem önce tek başımıza çıkarak davamızın ve partimizin bayrağını yere düşürmediğimiz gibi ikinci dönemimizde de bu sancağı en yükseklere çıkarmak için bütün gayretimizi sarf edeceğimizden kimsenin şüphesi olmasın. Kurultayımıza yüksek teveccüh göstererek katılan, gönüllerimizi fetheden Nevşehir’in Türk Milliyetçilerine, Genel Merkezimizden teşrif ederek bizleri şereflendiren yöneticilerimize, Milliyetçi Hareket Partisi Nevşehir İl Başkanı Sn. Göksel Taşçı Beyin şahsında tüm parti teşkilatımıza, ülkücü duruşundan dolayı kendisi ile rekabet etmekten şeref duyduğum Âdem Murat Yağcı Bey’e, öğrencilik hayatımızı beraber geçirerek davamız uğrunda birlikte emek harcadığımız, dün olduğu gibi bugün de bizleri yalnız bırakmayan, ahde vefasından taviz vermeyen Aksaray Merkez İlçe Başkanı Sn. Av. Ferit Köse ve Mamak İlçe Başkanı Sn. Av. Sezer Gencer Satılmış Bey’e, çalışmalarımızda gecesini gündüzüne katarak emeklerini esirgemeyen yönetim kurulu üyelerime, arkadaşlarıma ve ağabeylerime teşekkürlerimi ve şükranlarımı sunuyorum. Kurultayımızın öncesinde ve sonrasında sergilenen birliktelik, şehrimizde Türk Milliyetçilerinin Hak davası yolunda tek yürek ve tek yumruk olduğunun teminatı olmuştur. Şimdi bu yumruğun ülkemizi ve tüm manevi değerlerimizi kemiren AKP zihniyetinin tepesine inme vaktidir. Merkez İlçemizde ikamet etmekte olan parti üyelerimize ve Türk Milliyetçilerine en az bizim kadar büyük sorumluluklar düşmektedir. Bu sorumluluk bilinciyle her ülkücü her Türk Milliyetçisi çalışmalarına bugünden itibaren başlayacak ve önümüzdeki takvim içinde yapılacak Milletvekili Genel Seçimleri’nde zafer Üç Hilal’in olacaktır. Tüm dava arkadaşlarımızı, gönüldaşlarımızı ve Nevşehirli hemşerilerimizi saygı ile selamlar Olağan Genel Kurulumuzun hayırlara vesile olmasını Cenabı Hak’tan niyaz ederim” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Ürgüp - 3 yıl önce
şimdi ak partiye oy veren zihniyete düşünceye hakaret edilmiş olunmuyor mu?
Avatar
Tepe Üstü - 3 yıl önce
siz ancak tepe üstü inersiniz, aman biryerlerinizi filan kırmayın inerken...
Avatar
hadi - 3 yıl önce
türk olmak neden bu kadar korkutuyor
Avatar
bahrigül - 3 yıl önce
esfeli safiline ! sevr'i imzalayan damat ferit ne zamandan beri türkçü oldu ? damat ferit'in izinden senin suan savunduğun adamlar gidiyor ! bişey biliyorsan yaz bilmiyorsan sus ! ayrıca sen herşeyden önce ülkücü ve türkçünün ayrımını öğren !
Avatar
KAÇ KİŞİYNEN - 3 yıl önce
aciyom si̇ze zavalli chp ni̇n kuyruklari
Avatar
SORU - 3 yıl önce
o ülkücüyüm di̇ye geçi̇nenler ülkücülüğün manasini bi̇li̇yormu ki̇ yok uyguluyormu hi̇ç alakasi yok sadece di̇lleri̇ne türkü yapmişlar
Avatar
mhp - 3 yıl önce
allahuekber ne günlere kaldık
Avatar
hasan - 3 yıl önce
Aman yavaş in 13 altına inmede