banner461
banner195

Vali Ceylan Nevşehir de Bir İlke İmza Attı

Nevşehir’de Ramazan bayramı dolayısıyla Protokol, Siyasi Parti ve Sivil Toplum Kuruluşlarının bayramlaşma programlarının en önemli ayrıntısı ilk kez bir Mülki Amirin bütün bayramlaşmalara katılması oldu.

Vali Ceylan Nevşehir de Bir İlke İmza Attı
13 Ağustos 2013 Salı 11:18

banner143
banner134

Bayramlaşmanın En Dikkat Çeken Ayrıntısı...
 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’de Ramazan bayramı dolayısıyla Protokol, Siyasi Parti ve Sivil Toplum Kuruluşlarının bayramlaşma programlarının en önemli ayrıntısı ilk kez bir Mülki Amirin bütün bayramlaşmalara katılması oldu.

Nevşehir Valisi Mehmet Ceylan, ilimizde ilk kez Siyasi partilerin tümü de içerisinde olmak kaydıyla bütün bayramlaşmalara katılarak farklı bir çizgi çizdi.

Nevşehir Valiliği ve Nevşehir Belediyesinin düzenlediği bayramlaşma programında Milletvekilleri ve Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver ile birlikte ev sahipliği yapan Nevşehir Valisi Mehmet Ceylan, Ak Parti, Saadet Partisi, Milliyetçi Hareket Parti, Cumhuriyet Halk Partisi ve Büyük Birlik Partisinin bayramlaşma programlarına katılarak bir ilke imza attı.

Vali Ceylan’ın bu tavrı başta muhalefet partili il başkanları olmak üzere hemen hemen herkesin dikkatini çekti.

İlimizde uzun yıllar yapılamayanı yapan ve siyasi parti ve Sivil Toplum Kuruluşu ayırt etmeden bayramlaşma programlarına kısa ziyaretlerde bulunan Vali Mehmet Ceylan Ramazan bayramı nedeniyle düzenlenen bayramlaşma programlarının en dikkat çeken tavrını sergiledi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.