banner461
banner195

Vali Ceylan Nevşehir'den Mısır'a Destek Platformu temsilcilerini kabul etti.

Nevşehir Valisi Mehmet Ceylan Nevşehir'den Mısır'a Destek Platformu temsilcilerini kabul etti.

 Vali Ceylan Nevşehir'den Mısır'a Destek Platformu temsilcilerini kabul etti.
22 Ağustos 2013 Perşembe 13:28

banner143
banner134
Vali Ceylan'ın makamında gerçekleşen ziyarette konuşan platform sözcüsü Abdülbaki Öcül, amaçları ve düzenleyecekleri mitingle ilgili bilgi verdi.

Platform temsilcilerinin istek ve taleplerini dinleyen Vali Ceylan da Mısır'da yaşanılan son olayların herkesin içini kararttığını söyledi.

Mısır'daki gelişmelerin çok üzücü olduğunu ve darbe yapanların seçilmiş insanlara saygı duymadığını ifade eden Ceylan, "Bizleri çok üzen gelişmeler maalesef ve buna da tabi ki sivil toplum kuruluşlarının böyle bir tepki vermesi oldukça doğal bir şey. Mısır'daki olaylar her gün daha da kötüye gidiyor. İnsanın içini acıtıyor. Bir an önce çözüm bulunması lazım. Demokrasiden güzel bir şey yok. Ama maalesef onlar seçilmiş insanların iktidar da olmasına demek ki tahammülleri yok" dedi.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
hasan - 5 yıl önce
bu platformu kim seçti kendiliğinden mi görev aldılar
Avatar
Bayram Ulkat - 5 yıl önce
abdülbaki öcül, ırakta birbuçuk milyon insan katledildi bunlar müslüman değillermiydi de şimdi mısırda müslümanlar katlediliyor diye feryad ediyorsunuz
Avatar
baki öncel - 5 yıl önce @Bayram Ulkat
selamlar bayram bey..biz ıraktaki katliam içinde farklı zeminlerde tepkimizi gösterdik.. ırakta insan katliamına karşı duyarlı olmanız beni sevindirdi.. demek ki aynı frekanslardayız..teşekkür ediyorum. bir günde bayram ulkat bey katliamlara tepkisini gösterir ve böyle bir çalışma yaparsa unutmasın ki onu ilk destekleyecek olan şahsım olacaktır.ilginize teşekkürler.. sizinle tanışmak isterim..