banner461

Vali El Koydu... Teşekkürler Vali Aktaş'a!

Nevşehir'de Karayolları ekipleri tarafından 19 Mayıs Gençlik ve Spor bayramı ve bölgemiz turizmi açısından en önemli etkinlik olan Cappodox Festivali öncesini yürütülen yol yapım çalışmalarına Nevşehir Valisi İlhami Aktaş el koydu.

banner503
Vali El Koydu... Teşekkürler Vali Aktaş'a!
18 Mayıs 2017 Perşembe 14:05

banner143
banner134
Karayolları ekipleri tarafından Nevşehir Ürgüp yolu Esentepe mahallesi üzerinde 19 Mayıs Gençlik ve Spor bayramı ve bölgemiz turizmi açısından en önemli etkinlik olan Cappodox Festivali öncesinde başlatılan yol yapım çalışmalarına Nevşehir Valisi İlhami Aktaş el koydu.

Vali Aktaş, Bölge turizmi açısından yoğunluk yaşanması beklenilen bu önemli tarih öncesi herhangi bir mağduriyet yaşanmaması için çalışmaların durdurulması talimatı verdi. Vali Aktaş'ın talimatı sonrası çalışmalar durudrulurken, yol tekrar ulaşıma açıldı.

Nevşehir Valisi İlhami Aktaş'ın bu hassasiyeti ve duyarlılığı bölge turizmcilerinden büyük takdir toplarken, karayollarına tepkili turizmciler Vali Aktaş'a teşekkür ettiler.

Karayolları ekibinin yürüttüğü çalışmaların ardından Nevşehir Valisi İlhami Aktaş duruma el koyarak yol yapım çalışmalarının 19 Mayıs ve Cappodox Festivali sonrasına yapılması talimatı verdi. Duyarlılığı ve hassasiyetleri için Değerli Valimiz Sayın İlhami Aktaş'a teşekkür ediyoruz.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.