banner461
banner195

Vali Savaş Festivalde Gazetecilerin Fotoğraflarını Çekti

Nevşehir merkeze bağlı Kaymaklı kasabasında Kaymaklı Belediyesi tarafından organize edilen 7.Geleneksel Kaymak Festivalinde çok güzel görüntüler yer aldı.Vali Savaş gazetecilere önce elleriyle meşhur Kaymaklı kaymağı ikram ettiler sonrasında da gazetecileri fotoğrafladı.

Vali Savaş Festivalde Gazetecilerin Fotoğraflarını Çekti
25 Ağustos 2012 Cumartesi 12:24

banner143
Vali Gazetecileri görüntüledi
İlgili Galeriye Git
banner134

 Nevşehir merkeze bağlı Kaymaklı kasabasında Kaymaklı Belediyesi tarafından organize edilen 7.Geleneksel Kaymak Festivalinde çok güzel görüntüler yer aldı.

Kaymak Festivalinde dereceye giren yarışmacılara festivale katılan Gazetecilerin belge vermeleri sırasında FİB Haber Merkezine ait Fotoğraf Makinesini Nevşehir Valisi Abdurrahman Savaş  alarak fotoğraf makinesi ile gazetecilerin fotoğrafını çekerken Kaymaklı Belediye Başkanı Halit Elma ise FİB Haber Merkezine ait kamerayla bu görüntüleri çekerek kameramanlık yaptı.

 

Gerek Nevşehir Valimiz Sayın savaş gerekse Kaymaklı Belediye Başkanı Sayın elma gazetecileri aratmayacak görüntüler yakalayarak bu konudaki gizli hünerlerini de ortaya koydular.

Oldukça hoş ve renkli  görüntülerin yaşandığı festivalde Vali Savaş ın çektiği fotoğrafları ilk kez FİB Haber’de sizler için yayınlıyoruz…

 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.