banner461

“Var mı Bir Sıkıntınız?”

Nevşehir Merkeze bağlı Uçhisar beldesinde gerçekleştirilen bayramlaşma programında Başkan Ali Karaaslan, bayramlaşmaya gelenlerin sıkıntılarını da dinledi.

banner503
 “Var mı Bir Sıkıntınız?”
01 Ağustos 2014 Cuma 10:18

banner143
banner134

 “Var mı Bir Sıkıntınız?”

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Merkeze bağlı Uçhisar beldesinde gerçekleştirilen bayramlaşma programında Başkan Ali Karaaslan, bayramlaşmaya gelenlerin sıkıntılarını da dinledi.

Uçhisar Belediye Başkanı Ali Karaaslan ve beraberindeki belediye meclis üyeleri, namazdan sonra camii’deki bayramlaşmaya katıldı. Ardından belediye binasında hemşehrileri ve belediye personeliyle bayramlaşan Başkan, konuklarına şeker, kolonya ve tatlı ikramında bulundu.

Başkan Karaaslan, bayramların birlik ve beraberliğin en iyi şekilde dile getirildiği günlerden biri olduğunu söyledi. Uçhisar Beldesi’ne hizmet etmekten dolayı mutlu olduğunu, daha fazla hizmet için de her türlü gayreti ve çabayı gösteren belediye personeline de teşekkür etti ve "Bayramlar, insanların hoşgörü, barış, birlik ve bütünlük içinde yaşayabilmeleri için ilahi bir sebeple şekillenir. Belde halkımızla birlikte olmaktan mutluyuz. Dargınların barıştığı, uzakların yakın olduğu bugünlerde bizleri yalnız bırakmayan herkese ve kapımızın her zaman açık olduğunu bilen Uçhisar Beldesi halkına da hayırlı bayramlar diliyorum" dedi.

Başkan Karaaslan, bayramlaşmaya gelen misafirlerin hal ve hatırlarını tek tek sorarken, sıkıntıları konusunda da yardımcı olmaya çalışacaklarını söyledi. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
SÜLEYMAN ÖZBEK - 6 yıl önce
sayin başkan bi̇zleri̇n yüz aki
Avatar
olmayan - 6 yıl önce
olmayan yuz ak olurmu ??????