banner461
banner195

Varol Suskunlarda

İki dönemdir haksızlığa uğradığı belirtilip birinci sıradan aday gösterilmesi durumunda Nevşehir'in 2015 seçimlerinde en az bir Milletvekili çıkarabileceği iddia edilen isim suskunlarda.

 Varol Suskunlarda
23 Ocak 2015 Cuma 17:47

banner143
banner134

İki dönemdir haksızlığa uğradığı belirtilip birinci sıradan aday gösterilmesi durumunda Nevşehir'in 2015 seçimlerinde en az bir Milletvekili çıkarabileceği iddia edilen isim suskunlarda.

Ne aday adaylığını açıklayabilen, ne de "Evet ben aday adayıyım. Son yerel seçimlerde Nevşehir Belediye Başkanlığı adaylığımda Partimin oyuna oy kattım. Bunu da genel seçimlerde de Partime katmak isterim" diyebilen Mehmet Varol, bu aralar bol bol Ticaret ve Sanayi odasının haber bültenlerindeki fotolarında görülüyor.

Seçime 4 ay kala iddiasını ortaya bile koyamayan, Partinin milletvekilliği aday sıralamasında ilk sırada görülmesi istenen bir adayın sizce davranış varı bu mu olmalı?. Çıkıp iddiasını ortaya koymak için Varol acaba ne bekliyor?.Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
see you - 3 yıl önce @Sonuç
görüşcez bakalım varol çıksın 1. sıradan bak noluo
Avatar
Sonuç - 3 yıl önce
Birinci sıra adayı değil ne olursa olsun mhp Nevşehir den milletvekili ÇIKARAMAZ !
Avatar
sevban - 3 yıl önce
Mhp li değilim ama çok temiz bir adam.adam gibi adam
Avatar
rajona ters - 3 yıl önce
Belediyeyi kazanamayan adamı ilçelerde kimse tanımaz artık köşesine çekilip ehliyet versin
Avatar
Ali AKVAM - 3 yıl önce
Mehmet Varol Hocam cok beyefendi bir insandir. Evet ehliyet verir vermeyede devam eder. Nevsehir insanina da ehliyet konusunda maddi manevi hep yardimcu bir insan olmustur. Allah razi olsun. İnsanligindan öturu. Ben akp li bir insan olarak hocami seviyor ve takdir ediyorum. Birinci siradan aday olamasa bile gönullerimizde birincidir. Allah yolunu acik etsin.
Avatar
Akp nin Nevşehir de korkulu rüyası Mehmet Varol - 3 yıl önce
neden varol ile ilgili, iddiasını ortaya koyamıyor felan diye haber yapılıyor. hasan a gelince yalan yanlış, nevşehir bakan olarak görmek istiyor, vb gibi sipariş haberler yapılıyor. hasan açıkladımıda adaylı ile ilgili haber yapıyorsunuz
Avatar
ülkücü. - 3 yıl önce
yeter artık mehmet bey.bi sairsolmaz bi siz bıktı bu millet hasip ile nasip in işine döndü.. artık partiyi de kendinizi de yıpratmayın.
Avatar
serdar - 3 yıl önce
ülkücüyüm diyen belediye seçimlerinde de yoğun talep üzerine çıkıp açık ara farkı kapattığını ve korkuttuğunu görsün. yorumunu ona göre yapsın.