banner461
banner195

Vatandaş artık Erdoğan'a çok kolay ulaşabilecek

AK Saray’da kurulacak Cumhurbaşkanlığı İletişim Merkezi aracılığı ile vatandaş Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a artık çok kolay ulaşacak.. Yeni Şafak

Vatandaş artık Erdoğan'a çok kolay ulaşabilecek
12 Haziran 2015 Cuma 13:50

banner143
banner134

 Cumhurbaşkanı Erdoğan, 2006'da Başbakanlık'ta kurdurduğu ve şimdiye kadar 5 buçuk milyondan fazla vatandaşın başvurduğu Başbakanlık İletişim Merkezi'nin (BİMER) benzerinin Cumhurbaşkanlığı'nda da kurulmasının talimatını verdi. Vatandaşlar BİMER aracılığı ile her türlü talep, şikâyet, ihbar, görüş ve önerilerini doğrudan Başbakanlığa ve Başbakanlık aracılığıyla ilgili mercilere ulaştırabiliyor.

Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda kurulacak iletişim hattının ismi Cumhurbaşkanlığı İletişim Merkezi (CİMER) olarak belirlendi. Vatandaşlar, talep, şikâyet, ihbar ve görüşlerini BİMER'in yanı sıra CİMER aracılığı ile Cumhurbaşkanlığı'na da iletebilecekler. CİMER'e başvurular internet, telefon, faks ve mektup aracılığı ile yapılabilecek. CİMER sadece Türk vatandaşları değil, yurt dışında yaşayan gurbetçiler, Türkiye'ye tatil yapmak için gelen turistler de başvuru yapabilecek.

Yeni Şafak


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.