banner461
banner195

Vatandaş İcralık Olursa...

Nevşehir de Mehmet Akif Ersoy mahallesindeki Nevşehir Kale ve çevresi Kentsel dönüşüm projesi kapsamında yaptırılan 2600 konutluk Toki bloklarında oturan vatandaşların her on kişiden biri icralık olduğu iddia edildi.

Vatandaş İcralık Olursa...
09 Eylül 2013 Pazartesi 19:33

banner143
banner134

Nevşehir M.Akif Ersoy mahallesinde yapılan TOKİ konutlarında oturan her on kişiden bir kişinin icralık olduğu bildirildi.
Doğalgaz dan Apartman aidatına kadar birçok ödemelerini yapamayan vatandaşların mağdur kaldığı ve biriken ve icralık olan vatandaşlarımızın ödemeleri nasıl yapacaklarını kara kara düşündükleri belirtildi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
nevşehirli - 5 yıl önce
yaaa ey ahalii, hasan paşa o gariban vatandaşı ev sahibi yapmıştı güyaaa... o garibanların hepsi dua ediyordu güyaaa... hasan paşa öyle diyordu... herkesi borölandırdı borçlandırdı o garibanları şimdi ortaya icralar çıkmaya başladı... sanki herkese toki bedava ev vermiş gibi veryansın ediyordu hasan paşa... şimdi bu garibanların ahıı bedduası yeter o hasan paşaya...
Avatar
yazık - 5 yıl önce
yazıkki ne yazık hem evinizden oldunuz hem koca bir tarihiniz yıkıldı şimdi icra yolu biri leri göbek şişirirken iyi karar verecektiniz kardeşim