banner461
banner195

Ve Parmaksız Yarın Basın Toplantısı Düzenliyor

Oda seçimlerini kazanarak tekrar Başkan seçilen NTSO Başkanı Sayın Arif Parmaksız Nevşehir de gündemin en önemli konusu olarak gösterilen ve merakla beklenen basın toplantısını Yarın düzenliyor…

Ve Parmaksız Yarın Basın Toplantısı Düzenliyor
23 Mayıs 2013 Perşembe 16:20

banner143
banner134

 Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı ve TOBB Gümrük AŞ. Başkanı Arif Parmaksız'ın yarın saat: 14:00 te Basın toplantısı düzenleyeceği belirtildi.

Parmaksız yarın ki basın toplantısı öncesinde yaptığı kısa açıklamada yarın için adeta ip ucu verdi:-Biz Seçim öncesinde ne konuşmuşsak vene demişsek sonuna kadar arkasındayız...

Biz verdiğimiz her sözün her vaadin arkasındayız...

Şimdi tüm gözler Parmaksız’ın Yarın saat 14:00 de ki Basın toplantısına çevrildi. Tüm Nevşehir ve kamuoyu Sayın Parmaksızın yarın yapacağı basın toplantısında neler söyleyeceği ve neler açıklayacağını merakla bekliyor.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
başkanım - 5 yıl önce
sayın başkanım yolun bahtın açık olsun sözlerinin arkanda olman sana yakışan senden beklenen hareket...
Avatar
vatandaş - 5 yıl önce
sevgili başanım allah senden razı olsun her ecdadın nur içinde yatsın dize getirdin siyasetcileri ve son konuşmalarındaki dosya ve cd leri vatandaşla halkla paylaşmanı istiyoruz, nevşehir sizinle gurur duyuyor.
Avatar
TÜRK BİRLİĞİ PARTİSİ GENEL BAŞKANI HURŞİT YİĞİT - 5 yıl önce
her neyse. herkes bi̇r şeyler,paylaştiğinda yer yeri̇nden oynayacak di̇yorlar.ancak hi̇çte bi̇r şeyi̇n olduğu yok. sayin başkan eli̇ni̇zde bi̇r şeyler vardi da neden bekledi̇ni̇z. aşağida yorum yapan vatandaşlarda i̇smi̇ni̇zi̇ yazmaya korktunuzmu. yoksa. başkanin adamimisiniz. i̇nsanlari beli̇rsi̇zli̇ği̇n i̇çi̇ne i̇ti̇yorsunuz.