banner461
banner195

Vekillerin Girişimlerini Destekliyoruz

Nevşehir Ziraat Odası Başkanı Mustafa Ekiz, ilimiz genelinde kuru tarımdan, sulu tarıma geçiş için Ak Parti Nevşehir Milletvekillerinin girişimlerini desteklediklerini söyledi.

Vekillerin Girişimlerini Destekliyoruz
10 Temmuz 2013 Çarşamba 14:09

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Ziraat Odası Başkanı Mustafa Ekiz, ilimiz genelinde kuru tarımdan, sulu tarıma geçiş için Ak Parti Nevşehir Milletvekillerinin girişimlerini desteklediklerini söyledi.

Ak Parti Nevşehir Milletvekillerinden Murat Göktürk’ün Türkiye Büyük Millet Meclisi Kürsüsünden yaptığı konuşmada ilimizde kuru tarımdan, sulu tarıma geçiş için basınçlı sulama sisteminin ilimiz genelinde de geliştirilmesi gerektiğinin vurgulanmasını son derece önemli bulduklarını belirten Nevşehir Ziraat Odası Başkanı Mustafa Ekiz, bu girişimlerinden dolayı Ak Partili Nevşehir Milletvekillerini kutladı.

Ekiz, “Sayın Milletvekilimiz Murat Göktürk’ün Yamula barajı ile ilgili ilimiz genelinde basınçlı sulama sisteminin Nevşehir ve bölgesinde de yatırım programına alınması konusundaki açıklamalarını son derece önemli buluyoruz. Zira bölgemizde ciddi manada bir sulama sıkıntısı var. Bu konuda Ak Partili her üç milletvekilimizi de kutluyoruz” açıklamalarında bulundu.

 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
o bilir - 5 yıl önce
taskobirliği bu duruma getiren adamdır sayın başkan ama çok iyi bir kaptandır.gittiği yere oğlunuda götürür (aynı şimdi ziraat odasında olduğu gibi)son darbeyi vururlar koskoca kurumlar batar.taskobirliği batıran adam mustafa ekiz
Avatar
nevsehirli - 5 yıl önce
yav başkan ne dir bu sendeki vekil yalakalığı yaw? yoksa nar beldesine başkan adaylığı düşünüyor olmayasın... ondandır senin bu taltiflerin.. şidiki başkan ali senden çok uyanık sana yedirmez ... hahahahah
Avatar
NEVŞEHİRLİ - 5 yıl önce
helalin var sayin mustafaekiz.nara belediye başkani oldun sulu tarima hemen geçtik.kayalarin başina ev yaptin narın görünümü güzel oldu.birde nevşehiri de sulu tarıma geçirirsen çok güzel olur diye düşünüyorum.millet vekilleri suyu görseler suyu mertek sanırlar.sen herşeyi bilirsin.
Avatar
misafir - 5 yıl önce
lafla peynir gemisi yürüseydi en iyi gemiyi ziraat odası başkanı mustafa ekiz yürütürdü. rahmetli başka recep tunç'un miraslarını yiyor ve hala arkasından agza alınmayacak laflar kullanıyo.