banner461
banner195

Vergi Haftası Etkinliklerini Kamuoyuna Duyuramadılar

Nevşehir İl Defterdarlığı geçtiğimiz bir hafta süresince Vergi haftası nedeniyle ilimizde çeşitli etkinlikler düzenledi. Ancak, geleneksel alışkanlığını bozamayan il defterdarlığı etkinlikleri kamuoyuna duyuramadı.

Vergi Haftası Etkinliklerini Kamuoyuna Duyuramadılar
29 Şubat 2016 Pazartesi 13:50

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir İl Defterdarlığı geçtiğimiz bir hafta süresince Vergi haftası nedeniyle ilimizde çeşitli etkinlikler düzenledi. Ancak, geleneksel alışkanlığını bozamayan il defterdarlığı etkinlikleri kamuoyuna duyuramadı.

Nevşehir’de göreve başladığı günden bu yana ilimizin en aktif bayan bürokratlarından biri olarak göze çarpan İl Defterdarı Hatice İşçen Ercoşman ve yönetiminin vergi haftalarında genelde bir fotoğraf stüdyosu ile anlaşıp etkinlikleri fotoğraflamak yerine basın ve yayın kuruluşları ile ilişkilerini geliştirme çabası içerisine girmemeleri dikkat çekti.

Bir hafta süresince ziyaretler, çeşitli etkinliklerle Vergi ödemenin neden önemli olduğuna dikkat çekmeye çalışan Defterdarlığın girişimleri fotoğraf arşivlerine 2016 yılı vergi haftası etkinlikleri fotoğraf arşivinin oluşturulmasından ileri gidemedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.